Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2021.02.11 15:03

"USA bezwarunkowo żądają"

 

Czyli jak z siebie zrobić idiotów na skalę światową.

 
Era prezydenta Trumpa minęła i pewnie już się nie powtórzy.
Nowy lokator Białego Domu nie chce być gorszy i też chce pokazać urbi et orbi, że ma cojones. Na razie najlepiej wychodzi mu to w sferze werbalnej.
 

Jako najwyższy rangą (?) urzędnik administracji USA próbuje ogarnąć cały świat i jego problemy. 

Żeby cały, biedny świat, nie zapomniał "kto tu rządzi" strofuje nieposłusznych "żądając bezwzględnie i bezwarunkowo" a to ustąpienia Łukaszenki, a to wypuszczenia złodzieja finansowanego przez CIA Nawalnego. Podnosi swój potężny głos przeciwko Chinom, które gnębią Hong Kong i Ujgurów.
Oczywiście te żądania nie przynoszą żadnych skutków, wywołują jedynie uśmiech politowania na twarzach prawdziwych polityków, którzy nie strzępią języka po próżniacy i wolą robić niż gadać.
Jedynymi, którzy dają posłuch powarkiwaniu wyleniałego amerykańskiego tygrysa są politycy UE z polskimi ratlerkami na czele.

Nasi giganci myśli geopolitycznej zainicjowali ostatnio wirtualny sabat piesków łańcuchowych, którego zamysłem jest utworzenie rosyjskiego "rządu na emigracji". Nasi giganci globalnej polityki jeszcze nie zdecydowali się czy nowym prezydentem "na uchodźctwie" ma zostać żona złodzieja sponsorowanego przez CIA, który został bestialsko zesłany na Sybir czy jego wspólnik w przekrętach czyli niejaki Wołków. Wołkow, za którym rosyjskie władze wysłały już list gończy ukrył się póki co na Litwie, która jak wszyscy wiedzą jest bałtyckim mocarstwem i już oświadczyła, że Ruscy mogą spadać na drzewo. To oczywiście wywołało furię kagiebisty Putina i pewnie już szykuje jakąś inwazję.

Wracając jednak do groteskowych zachowań administracji USA zauważyć można, że ich autorytet sięgnął już dna. Po co takie groźby i pohukiwania skoro nie mogą iść za tym konkretne czyny? Takie zachowania to nie tylko dowód na to, że amerykańskie elity oderwały się już dawno od rzeczywistości ale przede wszystkim, że ich moc perswazji jest malutka. Strofować mogą swoich wasali (choć tu też są wyjątki), którzy jeszcze słuchają i są posłuszni. Oczywiście w tym gronie jesteśmy niekwestionowanym prymusem.

Od wielu lat piszę, że USA padają na pysk i jak się okazuje nie myliłem się.
Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Może Amerykanie, karmieni od dziesięcioleci propagandą holyłudu przejrzą na oczy i wystrzelają swoich oprawców? To nie są ludzie zbyt lotni ale mają za to dużo broni, z której powinni zrobić dobry użytek. Wtedy jest szansa, że staną się normalnym społeczeństwem.

Amerykanów od pokoleń zaprogramowano polityką opartą na religii, uczono ich postrzegania świata jako czarno-białego, dobrego i złego, aby wierzyli, że tylko amerykańskie cnoty i wartości są dobre dla ludzkości i zawsze będą triumfować. Ich sfabrykowane mity historyczne uczyły ich, że oni, ich przywódcy i ich naród byli moralnymi, prawymi, bezinteresownymi dobroczyńcami świata, walczącymi ze złem wszędzie tam, gdzie się ono znajduje. Wszystko to jest zniekształcone, oparte nie tylko na dezinformacji, ale na jawnym oszustwie.
Jak ktoś zauważył, jeśli Francja się rozpadnie, Francuzi nadal będą Francuzami. Jeśli Ameryka się rozpadnie, Amerykanie będą niczym.

Amerykanie od urodzenia byli tak przytłoczeni propagandą, tak przesiąknięci ich naturalną "wyższością i wyjątkowością otrzymaną od Boga", że ​​po prostu nie mogą znieść ludzi różniących się od nich, a ich prymitywne i brutalne chrześcijaństwo nakazuje nawrócić lub zabić każdego, kto jest inny.
Te głęboko zakorzenione postawy wpływają na całe spektrum ludzkiego doświadczenia, przejawiające się w bezmyślnym szowinizmie, w którym każda amerykańska postawa lub przekonanie, bez względu na to, jak próżne, jest automatycznie przekształcane w uniwersalną wartość i prawo człowieka.

I na tym polega część tragedii Ameryki i powód, dla którego ten kraj w końcu będzie musiał implodować. Jest zbyt ogromny rozdźwięk między propagandową ideologią a brutalną rzeczywistością małej warstwy elit, które kierują ich rządem i wojskiem, ich korporacjami, ich bankami i środkami masowego przekazu. Nie ma innego narodu, którego ludność ma tak dużą przepaść między mitem a rzeczywistością.
Polaków czeka to samo, jeśli będziemy ślepo wierzyć w amerykańską "wyjątkowość".
Świat znalazł się na rozdrożu i to od nas zależy czy wskoczymy do pociągu zwycięzców czy podzielimy los USA.

 

 
770 odsłon  średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: USA, upadek.
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
Anna PK., 2021.02.11 o 15:14
Ty się niepotrzebnie irytujesz. Oczywiście, że retoryka jest mało skuteczna, ale USA są potęgą jądrową i trzeba być ostrożnym, aby tam komu nie odbiło. A stadia upadku są najbardziej niebezpieczne i może komuś przyjść do głowy coś głupiego.
Takim głupim pociągnięciem są już bombowce amerykańskie wysłane do NOrwegii i gdzieś na tereny arktyczne, aby niepozwolić Rosji na odwierty w Arktyce.
Wysłane przeciwko Rosji, ale meldują z Norwegii, że oni już się boją. Rozumiesz?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.11 o 15:23
To jasne, że upadające imperium jest nieprzewidywalne i bardzo groźne.
Dlatego musi dojść i dojdzie do przesilenia, które uporządkuje świat.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
Alfax, 2021.02.11 o 16:53
za analize , 5 plus.

Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
Alfax, 2021.02.11 o 16:55
Bardzo sensowna analiza,

Niestety od zakonczenia w 1945 roku wojny w Stanach Zjednoczonych nigdy nie bylo prezydenta o pogladach pokojowych. Wszyscy ale to wszyscy bez wyjatku prowadzili polityke konfrontacji, podbojow i hegemonii nad swiatem.

pod pretekstem walki z komunizmen, likwidowali ludzi nie tylko tzw komunistow ale ludzi o pogladach lewicowych nie zgadzajacych sie z imperializmen USA.
Przeciez do lat 80 ublieglego wieku to Stany Zjednoczone wspieraly rasistowski rezim w Poludniowej Afryce a wczesniej w Rodezji a u siebie tolerujac segregacje rasowa i ku kux klan. .
Dzis media glownego szamba i pseudo historycy nie mowia nie pisza nie krytykuja nic a nic USA i amerykanskich prezydentow za rasistowska i kolonialna polityke polityke Stanow Zjadnoaczonych ktora wyrzadzila swiatu tyle cierpienia i zbrodni i zla.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.11 o 19:09
//nigdy nie bylo prezydenta o pogladach pokojowych.//

Nie było bo nie mogło być. Inny nie ma poparcia pracodawców czyli producentów broni.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
interesariusz, 2021.02.12 o 09:32
Ta "mało skuteczna" polityka obaliła ustrój w moim państwie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.12 o 10:35
Wtedy była jeszcze bardzo skuteczna. Polacy wierzyli w "Wolną Europę" jak w Ewangelię.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
Anna PK., 2021.02.18 o 23:39
Tak jak napisałam, te amerykańskie bombowce w okolicach Norwegii, są prowokacją, która może się źle skończyć. Właśnie Rosja ogłosiła testy rakiet na międzynarodowych wodach Arktyki. Jakoś właśnie tam, gdzie będą ta bombowce.

+icepeople.net
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
rezydenci bezwarunkowo żądają 
interesariusz, 2021.02.12 o 09:30
powyższe jest wieloznaczne,

i zacznę od tego drugiego, ważniejszego,
szykuje się strajk rezydentów, tj. lekarzy "na stażu", 3/4 lekarzy chce protestować, a 2/3 ma zapasy gotówki, aby strajk przetrzymać.

Jak widać, dobrze można się dorabiać na teledyrdymałkach, a i prywatne gabinety/przyjęcia muszą nieźle funkcjonować.

I to jest temat ważny, na notkę, jak kolejna mafia chce nas chwycić za gardło, mafia, posiadająca monopol na wiedzę i praktykę medyczną.

Wracając do pierwszego, pamiętajmy, że życie polityczne w Polsce, to życie rezydentów obcych służb. Nie jest prawdą, iż poczynania ich politruków na stanowisku w zaprzyjaźnionym mocarstwie są jedynie medialne. Ja bym nie wyśmiewał bezskuteczności owych niepoważnych działań. Wspomnij czasy Solidarności i amok z jakim podpalaliśmy własny dom.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: rezydenci bezwarunkowo żądają 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.12 o 10:42
Ta pic-demia to manna z nieba dla lekarzy. Pewnie modlą się, żeby trwała wiecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Szkoda 
interesariusz, 2021.02.12 o 09:50
iż ta witryna nie jest odpowiednia dla krótkich informacji, a i właściciel żąda, aby pisać sążniste teksty.

Kretyni na innych forach nawołują do prywatyzacji NFZ, tj. ubezpieczenia zdrowotnego u prywaciarza.

Im się wydaje, że prywaciarz nie spieprzy z kasą na kanary, gdy wybuchnie epidemia.

Kiedy ludzie wreszcie odwrócą tezę Balcerka, państwowe jest lepiej, bezpieczniej zarządzane, niż prywatne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szkoda 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.12 o 10:40
//właściciel żąda, aby pisać sążniste teksty.//

Bez przesady. No ale to też nie jest Twitter.

Ale pomysł mam. Takie krótkie wpisy można umownie wklejać w dziale "z innych stron". Zaleta jest taka, że jeśli temat będzie dobry to jest szansa, że będzie dłuższa dyskusja bo tam wpisy praktycznie się nie ruszają.
Co Ty na to Marudo?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
2: Szkoda 
interesariusz, 2021.02.15 o 12:00
1. "z innych stron" oznacza, iż te informacje można wyczytać też gdzie indziej, tymczasem chodzi o wiadomości z komentarzem, który jest "autorski", czyli być może unikatowy

2. Jeśli tam będzie się umieszczać "wpisy" bieżące, to szpalta "zacznie się ruszać", i to ostro,

3. Prawdę mówiąc, to ja zauważam w tej witrynie jakieś dwa do trzech tytułów notek od góry, i od trzech do pięciu uwag po prawej, jeśli mają własne tytuły, ponadto uwagi kierowane do mnie. Reszta umyka mojej uwadze.

4. Wszystko zależy od tego, komu i do czego ma służyć niniejsza witryna. W obecnym układzie nadaje się dobrze do polemiki pomiędzy kilkoma osobami. Nie ma charakteru "gazety".

5. Do bieżących wiadomości się nie nadaje, bowiem tych może być kilkanaście dziennie, ale gdyby była tylko jedna dziennie, to i tak byłaby niezauważalna między "felietonami".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 2: Szkoda 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.15 o 12:44
Zawsze można zmienić nazwę tamtej kolumny, żeby od razu kojarzyła się z krótkimi wpisami.
Zaproponuj coś chwytliwego. Przydaj się na coś Marudo :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
Anna PK., 2021.02.12 o 16:08
Jaak USA żądają to czasami jest to żądanie bardzo kosztow ne. Właśnie dzisiaj USA podały, że w zeszłym roku zarekwirowały na wodach i oceanach 1 000 000 baryłek irańskiej ropy i ją sprzedały.

"Stany Zjednoczone sprzedały ponad milion baryłek irańskiego paliwa przejętego w zeszłym roku w ramach programu sankcji, powiedział urzędnik Departamentu Sprawiedliwości, gdy kolejny statek z przechwyconą irańską ropą płynie do portu w USA.

Zajęcia są częścią surowych sankcji ekonomicznych Waszyngtonu nałożonych na Teheran w związku z jego programem nuklearnym i określeniem przez Stany Zjednoczone szeregu irańskich grup jako „terrorystów”, trwających dekady urazy między dwoma narodami. Iran odrzuca oskarżenia Stanów Zjednoczonych o wykroczenia."

+www.aljazeera.com

A czy to Trump, czy nie Trump, to jeden diabeł.

I co Pan zrobisZ? Nic Pan nie zrobisz!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.12 o 17:42
Przyjdzie czas to zapłacą...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "USA bezwarunkowo żądają" 
miarka, 2021.02.18 o 22:55
Świetna notka.

"Amerykanie od urodzenia byli tak przytłoczeni propagandą, tak przesiąknięci ich naturalną "wyższością i wyjątkowością otrzymaną od Boga", że ​​po prostu nie mogą znieść ludzi różniących się od nich, a ich prymitywne i brutalne chrześcijaństwo nakazuje nawrócić lub zabić każdego, kto jest inny".

Co ciekawe, to ta propaganda jest typowa dla komunistów.


"Podnosi swój potężny głos przeciwko Chinom"

Biden jest z Chinami, bo to też komuniści. Najwyraźniej uspokaja wojskowych a po cichu dalej knuje plany globalistów, korporacjonistów i potrzebnego korporacjom zainstalowania totalitaryzmu.


"To nie są ludzie zbyt lotni ale mają za to dużo broni, z której powinni zrobić dobry użytek. Wtedy jest szansa, że staną się normalnym społeczeństwem".

To też dobre. Tyle że wszystkim rady nie dadzą. W związku z tym co powyżej, to chyba zaczną od korporacji licząc na ro że reszta się podda."Amerykanów od pokoleń zaprogramowano polityką opartą na religii, uczono ich postrzegania świata jako czarno-białego, dobrego i złego, aby wierzyli, że tylko amerykańskie cnoty i wartości są dobre dla ludzkości i zawsze będą triumfować. Ich sfabrykowane mity historyczne uczyły ich, że oni, ich przywódcy i ich naród byli moralnymi, prawymi, bezinteresownymi dobroczyńcami świata, walczącymi ze złem wszędzie tam, gdzie się ono znajduje. Wszystko to jest zniekształcone, oparte nie tylko na dezinformacji, ale na jawnym oszustwie".

I to już jest ich częścią. - Ta pycha i to zakłamanie to już pójdzie z pójdzie z nimi w przyszłość jaka by nie była.

Dlatego tutaj też mamy i inne rokowanie na przyszłość. Jak się świat przeciw nim zjednoczy to też po nich.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Wyszczepienie Izraela - ?
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → miarka
Re: Finis Poloniae AD 2021
miarka → interesariusz
Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Testament polityczny Hitlera
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Czy Biden popycha Rosję w objęcia Chin?
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: 4 maja przejdzie do historii
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: F-35 czyli amerykański "jedwabny szlak"
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: System idzie na całość
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: System idzie na całość
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…