Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2019.08.06 18:45

P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P

 

Z łaciny - "Niech odpoczywa w pokoju"

 

To wielka szkoda, że T.Gabbard uległa izraelskiemu lobby. Siły Imperium uznały to za znak słabości i postanowiły ją zniszczyć.


 

Elity władzy uważają Gabbard za zagrożenie, dokładnie tak samo jak było w przypadku Trumpa. Zagrożeniem w tym przypadku jest atrakcyjna kandydatka polityczna, która poddaje w wątpliwość agendę Imperium. Trump poddał pod wątpliwość ostracyzm w stosunku do Rosji napędzany przez kompleks militarny i służby bezpieczeństwa. Gabbard poddaje pod dyskusję wojny Imperium na Bliskim Wschodzie. Są to kwestie, które są sprzeczne z programami wpomnianego kompleksu militarnego oraz izraelskiemu lobby. Jeśli strach przed Izraelem był tym co skłoniło Gabbard do głosowania zgodnie z linią AIPAC nad projektem ustawy, która zakazuje krytyki Izraela to z pewnością nie będzie w stanie dochować wierności swojemu programowi, który sprzeciwia się agresjom Waszyngtonu na Bliskim Wschodzie. To Izrael stoi za tymi agresjami bo USA realizują interesy Izraela.

Imperium nie chce ponosić ryzyka. Imperium spuściło ze smyczy przeciwko niej cały batalion medialnych prostytutek. Josh Rogin (Washington Post), Joy Reid (MSNBC), Wajahat Ali (New York Times i CNN) i naturalnie płatnych trolli na Twitterze, opłacanych za zniesławianie osób publicznych, które są na celowniku Imperium. Także Google dołączył do tej akcji zniesławiania Gabbard.
Gabbard, która w drugiej debacie między kandydatami Partii Demokratycznej do nominacji w wyborach prezydenckich uzyskała łatwą przewagę nad wyjątkowo niegodną szacunku Kamalą Harris, została natychmiast okrzyknięta "wielbicielką Assada" i konspiratorką na rzecz Rosji, która chce wejść do Białego Domu jako "agentka Putina".

Konflikty na Bliskim Wschodzie przeciwko wrogom Izraela oraz przygotowania do wielkiej wojny z Iranem, Rosją i Chinami są chlebem codziennym potężnego lobby militarno-przemysłowego Stanów Zjednoczonych. Wszystkim na czym zależy temu lobby to zyski, nawet jeśli mieliby zabić wszystkich. Innymi słowy, ich propaganda o obronie Ameryki to jedno wielkie kłamstwo. Narażają wszystkich na niebezpieczeństwo tylko po to, żeby mieć wrogów, którzy usprawiedliwiają ich gigantyczną władzę i astronomiczny budżet.

Ci, którzy znają na bieżąco te sprawy tak jak ja czy Stephen Cohen, przez lata przestrzegali przed faktem, że reżyserowany ostracyzm przeciwko Rosji prowadzi do Zimnej Wojny dużo bardziej niebezpiecznej niż ta poprzednia. I faktycznie, poczynając od kryminalnego reżimu George W. Busha traktaty w sprawie kontroli zbrojeń, osiągnięte wielkimi wysiłkami politycznymi przywódców amerykańskich i sowieckich zostały porzucone przez Waszyngton. Ostatni traktat, który zostanie odrzucony przez USA, na rozkaz lobby militarnego to układ INF o rakietach pośredniego i średniego zasięgu wynegocjowany przez Ronalda Reagana i Michaiła Gorbaczowa. Traktat ten zakazywał umieszczania przez Waszyngton pocisków na granicy z Rosją, którymi USA mogłyby zaatakować nie dając żadnego czasu na reakcję oraz pocisków rosyjskich, które mogłyby zostać użyte przeciwko państwom NATO w Europie oraz Wielkiej Brytani. Traktat spowodował usunięcie 2 692 rakiet i dziesięć lat inspekcji weryfikujących, które zadowoliły obydwie strony. Lecz nagle Waszyngton wycofał się z traktatu. Głównym celem tego kroku w tył jest umożliwienie kompleksowi militarnemu opracowania i produkcji nowych pocisków za pieniądze podatników. Lecz Waszyngton widzi także zyski militarne związane z wycofania się z traktatu INF.

Waszyngton, oczywiście, za wycofanie się całą winę zrzuca na Rosję oraz na państwa, na które zamierza napaść. Ale nawet dla idioty jest oczywiste, że Rosja nie ma żadnego interesu, żeby odstąpić od traktatu. Rosyjskie pociski średniego zasięgu nie są w stanie dosięgnąć USA. Rosja nie ma żadnego powodu by atakować Europę, która nie posiada nawet sił zbrojnych godnych uwagi. To pociski amerykańskie na europejskiej ziemi są problemem.

Waszyngton, jak by nie patrzeć, ma korzyści wychodząc z traktatu INF. Wszystko jednak wiąże się z ryzykiem dla Europy, nie dla Ameryki. Amerykańskie pociski średniego zasięgu rozlokowane w Europie pozwalają na przeprowadzenie nuklearnego ataku prewencyjnego przeciwko Rosji. Z powodu małej odległości czas reakcji to tylko kilka minut. Szaleni stratedzy z Waszyngtonu wierzą, że w ten sposób większa część sił rosyjskich sił odwetowych zostałaby zniszczona i Rosja poddałaby się zamiast odpowiadać uszczuplonymi siłami ryzykując drugi atak.

Putin oraz jego dowódcy podkreślają to niebezpieczeństwo. Amerykańskie pociski na granicy z Rosją są w rzeczywistości naładowanym pistoletem z bardzo czułym spustem wycelowanym przeciwko światu. Oprócz faktu, że atak nuklearny przeciwko Rosji jest prawdopodobnie celem neokonserwatystów, wiadomo że systemy ostrzegania nuklearnego mogą mieć fałszywe alarmy. Podczas pierwszej Zimnej Wojny obydwie strony pracowały by zbudować system wzajemnego zaufania lecz od tego czasu, od kryminalnego reżimu Clintona, Waszyngton robił wszystko, że by te stosunki zaufania między dwoma potęgami atomowymi zniszczyć. To, co jest potrzebne do zniszczenia życia na Ziemi to fałszywy alarm odebrany przez Rosjan. W odróżnieniu od alarmów z przeszłości to następnym razem nie zostanie Rosjanom nic innego jak uwierzyć.

Pociski średniego zasięgu nie pozostawiają żadnego marginesu czasowego na telefon między Putinem i Trumpem. Rosyjski przywódca, który doświadczył setek zniewag dyplomatycznych, demonizowania swojego kraju i swojej osoby, nielegalnych sankcji, fałszywych oskarżeń oraz niekończących się gróźb nie będzie mógł zakładać, że alarm jest fałszywy.

Idioci z Waszyngtonu i prasowe prostytutki zaplanowały koniec świata. Gdy zadzwoni alarm, rosyjski przywódca nie będzie miał innego wyboru niż nacisnąć przycisk.

Jakiekolwiek resztki wątpliwości rządu rosyjskiego co do wrogich zamiarów Waszyngtonu wobec Rosji rozwiał doradca d/s bezpieczeństwa, neokonserwatywny jastrząb, John Bolton, który ostatnio oświadczył, że ostatnia umowa w sprawie kontroli zbrojen START nie zostanie przez USA przedłużona w 2021.

Tym samym zaufanie między dwoma super potęgami, zainicjowane za czasów Johna F.Kennediego a które osiągnęło szczyt za Reagana i Gorbaczowa zostało przekreślone. To będzie szczęście jeśli świat uniknie zagłady po zniszczeniu zaufania między dwoma największymi potęgami atomowymi.

Rząd amerykański w Waszyngtonie tak zidiociał przez swoją imperialną arogancję, że nie zdaje sobie absolutnie sprawy z grozy sytuacji, którą sam stworzył. Wszyscy jesteśmy wystawieni na ryzyko za przyczyną sił, przed którymi bezskutecznie ostrzegał prezydent Eisenhower ponad pół wieku temu - przed kompleksem militarno-przemysłowym i służbami specjalnymi USA. Siłami potężnymi i zorganizowanymi będącymi w stanie zniszczyć każdego amerykańskiego prezydenta, który pokojową polityką stworzy zagrożenie dla ich władzy i budżetu.

Donald Trump to silna osobowość lecz został podporządkowany lobby izraelskiemu i kompleksowi militarnemu. Jako urzędujący prezydent spędza czas na Twitterze podczas gdy atak przygotowywany przez wspomniane lobby i Partię Demokratyczną przy współudziale 100% mediów amerykańskich stara się go przedstawić jako rosyjskiego agenta kładąc podwaliny pod wniosek o impeachment.

Silna osobowość na stanowisku prawdopodobnie najpotężniejszym na świecie, która mimo tego pozwala swoim przeciwnikom blokować cały jego pierwszy mandat usiłując przyskrzynić go i wyrzucić z urzędu to jest wszystko to co musimy wiedzieć o prawdopodobnej przyszłości Tulsi Gabbard.

Paul Craig Roberts
(tł. J.Ruszkiewicz)
https://www.paulcraigroberts.org/2019/08/05/tulsi-gabbard-r-i-p/

 

 
1207 odsłon  średnio 4,6 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Trump, Putin, USA, Rosja, INF.
Re: P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P 
Piotr Testowicz, 2019.08.06 o 21:57
Czytam "imperium", rozumiem "Chiny". Nie sądzę, żeby było inaczej. No, pomarzyć każdemu wolno…
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P 
Jarosław Ruszkiewicz, 2019.08.06 o 23:12
Raczej Chin nie ma na myśli.
Obecnie istnieje tylko jedno imperium. Fakt, że w stadium upadku ale jeszcze z wielkimi ambicjami.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P 
interesariusz, 2019.08.06 o 22:27
ah, powróciliśmy do mentorstwa PC Robertsa,

różnie jest oceniany, chociaż jako wieszcz trafia do przekonania.

Tak to właśnie jest. A polski kundelek w samej szpicy, nawet NATOwski port w Elblągu będzie lada moment.

Sprawiedliwi mają wymrzeć przed końcem świata, aby uniknąć cierpień.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P 
Jarosław Ruszkiewicz, 2019.08.06 o 23:15
Siedział głęboko w strukturach władzy USA więc jest dość wiarygodny. Nawiasem mówiąc to nie przepadam za jego stylem ale najważniejszy w tym przypadku jest przekaz.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P 
interesariusz, 2019.08.07 o 00:03
Nie przepadasz za jego stylem. Hmmmm, jest chyba właściwy biorąc pod uwagę zidiocenie społeczeństwa, i styl dyskursu, jaki obowiązuje w społeczeństwie,


Czasy mamy ostateczne. Kto nie umrze, aby zmartwychwstać potem, nie jest sprawiedliwy i przeżyje piekło na ziemi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P 
miarka, 2019.08.06 o 23:24
Praktyka amerykańskich mediów, służb i sądów coraz bardziej staje się taka, że nawet cień dowodu wystarczy do skazania. Np. na niesławę pod fabrykowanymi przez różnych trolli kłamliwymi zarzutami, czy własnymi chorymi fantazjami pomawiających. - Kreują fakty medialne, których właśnie media powinny demaskować. Tu działają przeciw obywatelom.

To już koszmarny, deliryczny, żydowski świat Franca Kafki opisany w "Procesie". - Życie w obliczu procesu grożącego każdemu i w każdej chwili z oskarżenia i przy dowodach zupełnie nieważnych, byleby wyrok odpowiadał ukrytemu zleceniodawcy.

Jedyną szansą jest szukanie "pleców i chodów".

W świecie kafkowskim USA sprawcy przestępstw takie znaleźli (może już dopuszczając się przygotowań do przestępstwa mieli), to i cała farsa morderczego osądu takich jak Trump, Tulsi Gabbard odbywa się tak żeby byli winnymi oni, a nie ci co naprawdę robią coś złego lub planują zbrodnie – zwłaszcza kompleks militarny i służby bezpieczeństwa.
Pomówienia, czy zniesławiania to narzędzie terrorystycznych wymuszeń przez każdego kto ma wpływ na media, służby, czy sądy.
Pleców i chodów szukają i Gabbard i Trump. - Tylko czyich i przeciw komu, jeśli Trump jest w dobrych układach z Rotszyldami i Chazarami a wschodząca gwiazda Gabbard już się zgodziła na niszczenie systemu prawnego i sprawiedliwości, prawości oraz moralności i człowieczeństwa, bo „głosowała zgodnie z linią AIPAC nad projektem ustawy, która zakazuje krytyki Izraela”. Jeszcze można zrozumieć że na jakiś czas i za coś co było, ale to wyraźnie ma być w szerokiej formule, w ciemno, niezależnie od tego co zrobią lub czego nie zrobią a powinni.
– Czy jest ktoś kto by umiał rządzić w takim świecie? Czy ludzie by mogli przeżyć w takim świecie w którym nie było by prawa sprawiedliwego i sprawiedliwości, prawości oraz moralności i człowieczeństwa?

Wszystko to jeszcze łączy się z włączanymi do amerykańskiego prawodawstwa elementów prawa z bandyckiego, przedchrześcijańskiego Rzymu.
Mieli taką zasadę: Aequitas sequitur legem – czyli „Sprawiedliwość idzie za prawem”. – A tu już jest sprzeczność z chrześcijaństwem bezpośrednia (tu chrześcijanie mają zasadę „Kto kocha ten już wypełnił prawo”, a że miłość jest jedną z głównych cnót składających się na sprawiedliwość, to mamy tu dwa sprzeczne podejścia do prawa. Skądinąd wiemy, że „nie można być cywilizowanym na dwa sposoby (Koneczny) w sytuacji równouprawnienia obu wygrywa ten który stawia niższe wymagania, a obiecuje korzyści, podobnie w takiej sytuacji wygrywa i „zły pieniądz” (prawo Kopernika) - wygrywają ci najbardziej nieodpowiedzialni, nieludzcy i bandyccy).

Talmud zresztą też ma w ten sposób, a jego też jest pełno w amerykańskim systemie prawnym.

Dodam że niedawno odnaleziono w Pradze, w mieszkaniu które wynajmował Franc Kafka skrzynię z jego rękopisami.
Natychmiast zadziałał Mossad i przewiózł ją do Izraela. Oni wiedzą jaki to dynamit. - Jak łatwo system prawny w rękach ludzi o złej woli może się przemieniać w narzędzie zniewolenia każdego i dla osiągania celów dowolnie zbrodniczych.

(komentarz jest adaptacją mojej odpowiedzi pod notką Rebeliantki +niepodległy.pl )
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P 
Jan Twardowski, 2019.08.07 o 08:33
"Konflikty na Bliskim Wschodzie przeciwko wrogom Izraela oraz przygotowania do wielkiej wojny z Iranem, Rosją i Chinami są chlebem codziennym potężnego lobby militarno-przemysłowego Stanów Zjednoczonych."

Tekst jest bardzo dobry, ale w powyższym cytacie istnieje pewna nieścisłość. Jankesi nie zdecydują się na bezpośredni konflikt z tymi trzema państwami jednocześnie. Największym zagrożeniem dla amerykańskiej hegemonii są Chiny i póki co, to USA będą próbować układać się z Rosja, aby ta w razie czego nie włączyła się do wojny pomiędzy USA i Chinami.
Wojna z Iranem niesie z sobą ryzyko wejścia w konflikt i Rosji i Chin. Poza tym wojna z Iranem automatycznie wzmacnia Rosję i to bardzo, gdyyz Rosjanie automatycznie przejmą rynki zbytu na irańską ropę. Kluczowym elementem w takim konflikcie jest to, że w przypadku ataku na Iran, Izrael zniknie z mapy, a Ukropol nie jest jeszcze przygotowany na funkcję nowej ziemi obiecanej, choć to kwestia już bardzo krótkiego czasu i uważam, że gdy już wszystko będzie przygotowane, Amerukanie podpalą Bliski Wschód doprowadzajac do jego eksplozji.
Będzie to też badanie Rosjan i Chin, ale w takim przypadku nie dojdzie jeszcze do konfliktu nuklearnego pomiędzy potegami atomowymi, chc broń jądrowa może na Bliskim Wschodzie zostać użyta.
Poza tym wszystko inne co pisze Roberts to prawda.

Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P   
Jasiek, 2019.08.07 o 09:43
"P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P"

Nie wiem czy ona nie powinna traktować tego jako ostrzeżenie, albo info, że decyzja już zapadła..

Oczywiście 5*

Ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: P.C.Roberts : Tulsi Gabbard - R.I.P   
Lotna, 2019.08.07 o 15:48
„Donald Trump to silna osobowość lecz został podporządkowany lobby izraelskiemu i kompleksowi militarnemu.”

Trump moźe mieć silną, osobowość, ale od dawna był przeznaczony na kolejną kukiełkę na stanowisku prezydenta. Tutaj nie ma żadnego zaskoczenia, a Roberts swoimi wypowiedziami tylko uwiarygadnia to wielkie przedstawienie dla gawiedzi, w ktorym „deep state” walczy z Trumpem nazywanym „pierwszym żydowskim prezydentem” ( czy odwrotnie - Trump, mający poparcie największych żydowskich syjonistycznych banksterów, walczy z deep state).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Wyszczepienie Izraela - ?
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → miarka
Re: Finis Poloniae AD 2021
miarka → interesariusz
Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Testament polityczny Hitlera
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Czy Biden popycha Rosję w objęcia Chin?
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: 4 maja przejdzie do historii
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: F-35 czyli amerykański "jedwabny szlak"
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: System idzie na całość
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: System idzie na całość
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…