Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2021.02.08 19:37 19:39

Dlaczego globaliści wydali otwartą wojnę Rosji Putina?

 
 

Nowy apel administracji Bidena o „rosyjskim zagrożeniu” podważającego „amerykańskie wartości” oraz wezwanie europejskich sojuszników do „zwarcia szeregów” w celu powstrzymania ekspansjonizmu Rosji nie jest absolutnie nowym faktem.


 

Nowy apel administracji Bidena o „rosyjskim zagrożeniu” podważającego „amerykańskie wartości” oraz wezwanie europejskich sojuszników do „zwarcia szeregów” w celu powstrzymania ekspansjonizmu Rosji nie jest absolutnie nowym faktem. Raczej odzwierciedla klimat nowej, zimnej wojny, ale jest też wskaźnikiem odnowienia wrogości dominującej globalistycznej potęgi w Ameryce po rządach Trumpa.

Jeden fakt jest pewny: Rosja Putina jest dziś największą przeszkodą dla Nowego Porządku Świata (NWO), a Władimir Putin jest "czarną bestią" globalistów.
W tym ogromnym kraju euroazjatyckim, jakim jest Federacja Rosyjska, Amerykanie i ich służalczy sojusznicy z Unii Europejskiej, domagając się jednostronnej dominacji, znaleźli nie tylko przeszkodę, ale coś więcej. Prezydent Rosji Władimir Putin pokazał, że bardzo dobrze rozumie, że przesunięcie NATO na wschód na Ukrainie, w Gruzji i innych krajach Europy Wschodniej, uzupełnione rozmieszczeniem baz wojskowych i sił w tych krajach, od Bałtyku po Bułgarię, Rumunię i Gruzję, nie ogranicza się tylko do poziomu militarnego i gospodarczego, ale wpisuje się w kampanię gróźb i agresji przeciwko integralności państwa rosyjskiego. Przeciwko  antytetycznej wizji Putina wobec świata zachodniego i jego ideologii opartej na relatywistycznym i indywidualistycznym liberalizmie.

Rosja Putina przeciwstawiała się tej ideologii własną perspektywą i koncepcją świata nie dającą się pogodzić z zachodnią, odwołując się do utożsamiania tej wizji z duchową i kulturową tradycją Rosji, z jej konotacją tożsamościową i odrzuceniem projektu globalistycznego. Projektu, którego implikacje są zaprzeczeniem tradycyjnych wartości, rodziny, duchowości, wartości etycznych, chrześcijańskiej i prawosławnej tradycji Kościoła rosyjskiego.

Wszystkie wartości, które na Zachodzie, a w szczególności w Unii Europejskiej, mają zostać zastąpione relatywizmem moralnym, z legalizacją małżeństw homoseksualnych, z całkowitą liberalizacją aborcji, z bezpłatną eutanazją (dotyczy to również dzieci jak w Belgii). Fetysz otwartego i wielokulturowego społeczeństwa.

Również dzięki wyraźnemu duchowemu wsparciu Kościoła prawosławnego Putin był w stanie przeciwdziałać przebiegłej ofensywie ideologicznej agentów NWO, którzy w celu poddania Rosji manipulacji ideologicznej skupili się na „prawach człowieka” wobec par homoseksualnych, aborcji, gender, dekryminalizacji narkotyków itp.

Siły globalistyczne nie mogą tolerować Putina, który wygłasza przemówienia publiczne, takie jak słynne wygłaszone w Valdai i przy innych okazjach. Putin, odnosząc się do Zachodu, oświadczył dosłownie: „zostawiliśmy za sobą ideologię sowiecką bez możliwości powrotu, ale jednocześnie nie inspiruje nas zachodni liberalizm. […]. Neo-moralne barbarzyństwo puka do drzwi i chce zniszczyć ojczyzny poprzez moralne zepsucie, przede wszystkim zrównanie tradycyjnej i naturalnej rodziny z parami homoseksualnymi, utratę wiary w Boga i wiarę w szatana. Należy bronić wartości naturalnych i tradycyjnych. […]. Każde państwo musi mieć siły militarne, technologiczne i ekonomiczne, ale liczy się przede wszystkim moralna, intelektualna i duchowa siła jego obywateli. Tragiczna przeszłość ZSRR wynikała głównie z braku wartości moralnych i duchowych. […]. Musimy powrócić do mentalności odpowiedzialności wobec siebie, społeczeństwa i prawa; jeśli nie zdołamy wyjść z obecnego kryzysu moralnego i duchowego, nie podniesiemy się ponownie ”.

To wyjaśnia agresywną strategię sił globalistycznych przeciwko rządowi Putina, rządowi, który ustanawia prawa na rzecz rodziny, zakazu związków homoseksualnych, zwiększania wskaźnika urodzeń, ograniczenia aborcji i darmowej pornografii. Taka postawa nie jest wybaczona, a różne organizacje finansowane przez różnych Sorosów, takie jak Femen, rozpętują przeciwko niemu protesty wzniecane w Moskwie, gdzie ponad połowa uczestników to agenci CIA, NED i innych organizacje pozarządowych finansowanych przez Zachód. To wszystko podżegacze wykorzystywani przez imperium anglo-amerykańskie do zmiany reżimu i „kolorowych rewolucji”.

Zdarza się zatem, że sama ambasada USA w Moskwie i zachodni dyplomaci są łapani na gorącym uczynku, gdy podżegają i wzniecają protesty pod pretekstem „łamania praw człowieka” i innych zarzutów, oskarżając Putina o bycie tyranem, który represjonuje indywidualne wolności tak drogie Zachodowi, takie jak propaganda gejowska, transseksualizm, płeć, eugenika itp.

Ostatni przypadek, czyli "otrucie" Nawalnego, agenta prowokatora cudem ocalonego w Niemczech, który wrócił do ojczyzny i został aresztowany przez rosyjską policję za dawne przestępstwa finansowe, świadczy o instrumentalności protestów, co jest bardziej niż ewidentnym przypadkiem prowokacji stworzonej przez brytyjskie i amerykańskie służby wywiadowcze. Tylko idiota mógł uwierzyć w propagandę „prześladowanego dysydenta”, kiedy cieszył się milionowymi finansowaniami (potwierdzonymi i zarejestrowanymi przez rosyjski wywiad) i jest marionetką w rękach zachodnich służb.
Akcja zachodnich mega mediów, które rozdmuchały tę sprawę, aby spotęgować skalę protestów i dziwne „oburzenie” zachodnich przywódców, nie uwzględnia wielu przypadków dysydentów z zachodnich reżimów, zapomnianych przez wszystkich, w więzienia krajów, które uważają za „wzorowych gwarantów” praw człowieka. Przykłady Juliana Assange'a w Wielkiej Brytanii, katalońskich dysydentów uwięzionych i skazanych na dziesięć lat, czy irańskiego nauczyciela przetrzymywanego w USA, 63-letniego Kaveha L. Afrasiabi, aresztowanego przez FBI pod zarzutem „propagandy na korzyść Iranu", są uderzające.
Te przypadki nie istnieją dla mediów i zachodnich rządów, ale cała uwaga skupia się na Navalnym, który stał się „bohaterem dysydentów”, który stawia opór Putinowi.

Reakcja rządu rosyjskiego na manewry infiltracyjne dokonywane przez silne mocarstwa Zachodu polegała na wydaleniu USAID, głównego finansisty organizacji pozarządowych, oraz zakazaniu wszelkiej homoseksualnej propagandy i głoszenia ideologii gender, ustalając szereg zasad chroniących tradycyjną rodzinę. Ostatnio rząd rosyjski wydał dekret o wydaleniu zachodnich dyplomatów, którzy brali udział w demonstracjach protestacyjnych, podburzając demonstrantów i łamiąc obowiązujące na świecie zasady dotyczące zachowania personelu dyplomatycznego. Wydalenie wywołało protesty w kancelariach zachodnich, ale byłoby interesujące zobaczyć na odwrót, co stałoby się z rosyjskimi dyplomatami, którzy by brali udział w protestach ulicznych w krajach zachodnich.
Rosja Putina znowu stała się więc „czarną bestią” globalistów i masonów oraz obiektem kampani demonizacji Putina przez zachodnie media określając go jako „nowego Hitlera” a Rosję jako „zagrożenie” dla porządku światowego.

Wszystkie media atlantyckie podsycają masową kampanię rusofobiczną, której celem jest przekonanie o „rosyjskim zagrożeniu” i manewrach Moskwy w celu wpłynięcia na wyniki wyborów politycznych w krajach zachodnich. Kampania ta nie jest oparta na niczym, wykazało to wewnętrzne śledztwo, które niedawno zakończyło się w USA.
Putin jest obecnie główną przeszkodą dla geopolitycznego projektu NWO, biorąc pod uwagę, że Rosja jest krajem wspierającym oś oporu na Bliskim Wschodzie (Syria-Iran-Hezbollah) i wspólnie z Chinami wspiera państwa dążące do uwolnienia się od gospodarczej, militarnej i finansowej dominacji Stanów Zjednoczonych i Zachodu w Azji. Podobnie jak w Ameryce Łacińskiej, starczy przypomnieć pomoc gospodarczą i wojskową dla Wenezueli i Kuby.
Wszystko to jest uważane za działania niewybaczalne przez anglo-amerykańską elitę władzy, która próbuje wszelkimi sposobami, od gróźb po sankcje, zablokować odrodzenie Rosji jako supermocarstwa konkurującego z globalną dominacją Stanów Zjednoczonych. To sprawia, że ​​obecna sytuacja na świecie jest niezwykle niebezpieczna.

Agenci NWO są wściekli na Putina nie tylko dlatego, że pokrzyżował im plany, od Ukrainy po Syrię, a teraz także w Wenezueli, ale także dlatego, że nie mogą znieść faktu, że Rosja kwestionuje wiele zgubnych zasad, stanowiących podstawowy ideologi NWO. To zły przykład dla innych narodów, rękawica rzucona w twarz globalnej potęgi anglo-amerykańskiej.

Joe Biden i Victoria Nuland (ta od przewrotu kijowskiego w 2014 roku) czekają na ewentualny fałszywy ruch Putina, by dać mu mata, ale Rosjanin jest dobrym graczem, zimnym i wyrachowanym i nie wychyla sie, do końca czeka, aż przeciwnikom skończą się ruchy.

Luciano Lago

Tekst oryginalny
https://www.controinformazione.info/perche-i-globalisti-hanno-dichiarato-guerra-aperta-alla-russia-di-putin/

 
 
Tłumaczenie automatyczne. 
Wybór, redakcja i korekta J.R. 

 
800 odsłon  średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Putin, NWO, USA.
Re: Dlaczego globaliści wydali otwartą wojnę Rosji Putina? 5 ***** 
MONACO, 2021.02.09 o 01:17
Doskonale opisane fakty, prawda i jeszcze raz prawda na temat dotyczący agresji Zachodu pod wodzą usa , prowokacji i oszczerstw pod adresem Putina i Rosji.

Jarek, napisałem tez na prive, ciekawi mnie co sądzisz.

Pozdrawiam i daj znać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego globaliści wydali otwartą wojnę Rosji Putina? 5 ***** 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.09 o 06:48
Dott. Lago ma bardzo trzeźwe spojrzenie na świat. Jeden z lepszych, włoskich publicystów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego globaliści wydali otwartą wojnę Rosji Putina?   
Jasiek, 2021.02.09 o 05:11
"...że Rosja jest krajem wspierającym oś oporu na Bliskim Wschodzie (Syria-Iran-Hezbollah) i wspólnie z Chinami wspiera państwa dążące do uwolnienia się od gospodarczej, militarnej i finansowej dominacji Stanów Zjednoczonych i Zachodu w Azji. Podobnie jak w Ameryce Łacińskiej, starczy przypomnieć pomoc gospodarczą i wojskową dla Wenezueli i Kuby."

Ciekawe, czy jakbyśmy wierzgnęli globalistom, to i nas Rosja i Chiny by wsparły...

5*

Pozdro!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Dlaczego globaliści wydali otwartą wojnę Rosji Putina? 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.09 o 06:50
Najpierw trzeba by się dogadać a potem wierzgać.
Myślę, że by nas przyjęli do paczki z otwartymi ramionami i na warunkach o wiele lepszych niż pozycja kolanowo-łokciowa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zdjęcie Putina godne rasowego PiSowca 
interesariusz, 2021.02.09 o 09:14
!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdjęcie Putina godne rasowego PiSowca 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.09 o 10:53
Nie znalazłem bardziej odrażającego zdjęcia...
W końcu artykuł jest o "czarnej besti" zachodu :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdjęcie Putina godne rasowego PiSowca 
interesariusz, 2021.02.09 o 14:03
A jaka była twoja intencja? Mam na myśli cel publikacji?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdjęcie Putina godne rasowego PiSowca 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.09 o 16:21
Nie rozumiem pytania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdjęcie Putina godne rasowego PiSowca 
interesariusz, 2021.02.09 o 18:44
nie rozumiesz? chciałeś coś napiętnować, czy pochwalić, co ?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdjęcie Putina godne rasowego PiSowca 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.09 o 19:01
I jedno i drugie.
A skąd takie pytanie?
Jeśli nie podzielasz zdania Autora to napisz dlaczego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdjęcie Putina godne rasowego PiSowca 
interesariusz, 2021.02.09 o 20:13
uważam, że zdjęcie wzbudzające mimowolne (niemalże podprogowe, jako że zdjęcie nie jest treścią notki) obrzydzenie do Putina nie jest zgodne z intencją autora.

Czy może się mylę?

Jeśli się mylę, jeśli to było intencją autora, to w mojej ocenie autor jest kryptopisowcem.

--------------------------------
Ponadto, może autor podpowie mi odpowiednie określenie na osobnika, który wychwytuje kadry z filmu, takie, które sugerują całkiem inny charakter postaci, niż można dostrzec obserwując film, po to, aby wzbudzić negatywne emocje.

Brak mi słowa, ale takie zachowanie jest poniżej krytyki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdjęcie Putina godne rasowego PiSowca 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.02.09 o 20:32
Przecież to zdjęcie to żart z rusofobów :)

//to w mojej ocenie autor jest kryptopisowcem.//

Autor jest Włochem więc PiS pewnie średnio go interesuje. A mnie nazwać "kryptopisowcem"?...
Dowcip roku :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Polecam sputnika 
interesariusz, 2021.02.09 o 14:43
+pl.sputniknews.com

nawet tam warto czasem na coś rzucić okiem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Wyszczepienie Izraela - ?
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → miarka
Re: Finis Poloniae AD 2021
miarka → interesariusz
Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Testament polityczny Hitlera
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Czy Biden popycha Rosję w objęcia Chin?
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: 4 maja przejdzie do historii
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: F-35 czyli amerykański "jedwabny szlak"
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: System idzie na całość
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: System idzie na całość
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…