Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2020.12.19 00:43 00:49

Rok Zero

 
 

Ciekawy artykuł na przedświąteczną gorączkę. Takich Świąt jeszcze nie mieliśmy ale zawsze jest ten pierwszy raz...

Polecam.


 

Rok 2020 był Rokiem Zero GloboCap. Rok, w którym klasy rządzące globalnego kapitalizmu wyeliminowały iluzję demokracji i przypomniały każdemu, kto faktycznie rządzi, i co dokładnie dzieje się, gdy ktoś rzuca im wyzwanie.

W stosunkowo krótkim okresie ostatnich dziesięciu miesięcy firmy na całym świecie przeszły transformację przekraczającą wszelkie oczekiwania. Prawa konstytucyjne zostały zawieszone. Protesty zostały zakazane. Niezgoda została ocenzurowana. Urzędnicy rządowi wydają edykty ograniczające najbardziej podstawowe aspekty naszego życia. Gdzie możemy iść, kiedy możemy jechać, jak długo możemy zostać, ilu przyjaciół możemy spotkać, czy i kiedy możemy spędzać czas z naszymi rodzinami, co możemy sobie powiedzieć, z kim możemy uprawiać seks, gdzie powinniśmy być, jak jeść i pić itp. Lista jest długa.

Władze przejęły kontrolę nad najbardziej intymnymi aspektami naszego codziennego życia. Prowadzono nas jak więźniów w więzieniu, mówi się nam, kiedy jeść, spać, ćwiczyć, mamy przywileje za dobre zachowanie, karani jesteśmy za najmniejsze wykroczenia ciągle zmieniającego się zbioru arbitralnych zasad, jesteśmy zmuszeni nosić mundury identyczne i upokarzające (nawet jeśli to tylko na twarzy), a poza tym nieustanne prześladowanie, złe traktowane i poniżane, aby utrzymać nas w ryzach.

Nic z tego nie jest przypadkowe ani nie ma nic wspólnego z rzeczywistym wirusem lub jakimkolwiek innym rodzajem zagrożenia dla zdrowia publicznego. Tak, zanim niektórzy z was się wściekną, wierzę, że istnieje prawdziwy wirus, z powodu którego wiele osób faktycznie zmarło lub który przynajmniej przyczynił się do ich śmierci. Ale nie ma absolutnie żadnych dowodów na autentyczność zagrożenie zdrowia publicznego, które usprawiedliwia totalitarne środki nadzwyczajne, którym się poddajemy, lub szkody wyrządzane społeczeństwu. Cokolwiek sądzi się o tak zwanej „pandemii”, jest po prostu tak. Nawet jeśli oficjalna „nauka” zostanie zaakceptowana, cała planeta nie zostanie przekształcona w patologiczno-totalitarny koszmar w odpowiedzi na zagrożenie zdrowia tego rodzaju.

To absolutnie szalona koncepcja.

GloboCaps nie są jednak szaleni. Wiedzą dokładnie, co robią… To znaczy udzielają nam lekcji, lekcji o władzy. Lekcja o tym, kto ją ma, a kto nie. Dla studentów historii to znajoma lekcja, standard w repertuarze imperiów, nie wspominając o repertuarze instytucji przestępczych.

Nazwa lekcji brzmi - „Zobacz, co możemy zrobić, kiedy kurwa, mamy na to ochotę”. Cel lekcji jest oczywisty. Stany Zjednoczone dały światu tę lekcję, kiedy zbombardowały Hiroszimę i Nagasaki. GloboCap (i wojsko USA) nauczyły go ponownie, gdy najechali Irak i zdestabilizowali cały Bliski Wschód. Uczy się go regularnie w więzieniach, gdy więźniowie zaczynają być zbyt niezdyscyplinowani i zdają sobie sprawę, że przewyższają liczebnie strażników. Stąd wzięła się koncepcja „blokady”. To nie jest terminologia medyczna: to terminologia więzienna.

Jak tego doświadczyliśmy w roku 2020, rządzące klasy globalnego kapitalizmu nie mają żadnych skrupułów, by udzielić nam tej lekcji. Po prostu woleliby nie musieć, chyba że jest to absolutnie konieczne. Chcieliby, abyśmy wierzyli, że żyjemy w „demokracjach” rządzonych przez „praworządność”, gdzie każdy jest „wolny” i tak dalej. Jest to o wiele bardziej wydajne i znacznie mniej niebezpieczne niż wielokrotne przypominanie sobie, że w mgnieniu oka mogą odebrać nam nasze „demokratyczne prawa”, uwolnić grupy uzbrojonych płatnych zabójców, by egzekwować swoje edykty i kontrolować nas brutalną siłą.

Ludzie, którzy spędzili czas w więzieniu lub żyli w społeczeństwach jawnie totalitarnych, znają rządzenie brutalną siłą. Dla większość ludzi z Zachodu tak nie jest, więc był to szok. Większość z nich nadal nie może tego przyswoić. Nie widzą, co im zagląda w twarz. Nie mogą tego zobaczyć, ponieważ nie stać ich na to. Gdyby to zrobili, ich mózg  całkowicie by się zlasował. Cierpieliby na poważne załamania psychotyczne i staliby się całkowicie niezdolni do funkcjonowania, więc ich psychika nie pozwala im tego zobaczyć.

Inni, którzy to widzą, nie mogą zaakceptować jego prostoty (tj. lekcji, której się uczą), więc proponują skomplikowane i różnorodne teorie na temat tego, co to jest i kto za tym stoi. Wielki Reset, Chiny, iluminaci, transhumanizm, satanizm, komunizm itp. Niektóre z tych teorii są przynajmniej częściowo trafne. Inne to prawdziwe szaleństwo.

Wszyscy pomijają podstawowy punkt lekcji.

Celem lekcji jest to, że GloboCap - cały globalny system kapitalistyczny, który działa jako jeden globalny byt - może praktycznie w każdej chwili zawiesić Symulację Demokracji i na siłę wdrożyć despotyczną represję. Może (a) ogłosić „globalną pandemię” lub inny rodzaj „globalnego stanu wyjątkowego”, (b) anulować nasze tak zwane „prawa”, (c) przez miesiące bombardować nas kłamstwami i propagandą przez korporacyjne media, (d) cenzurować przez firmy internetowe wszelkie formy sprzeciwu i dowody, które kwestionują taką propagandę, (i) wdrażają wszelkiego rodzaju nowe, natrętne środki „bezpieczeństwa” i „ochrony”, w tym między innymi fizyczne naruszenie naszych ciał ... oraz itp.

A „pandemia” to tylko część lekcji. Drugą częścią jest zmuszanie do oglądania (lub pozwalania na oglądanie, w zależności od twojego punktu widzenia), jak GloboCap daje przykład Trumpa, jak robili to z  Corbynem i Sandersem, jak z Saddamem i Kadafin i innymi „niechętnymi do współpracy” zagranicznymi przywódcami, jako przykłady każdej postaci politycznej, która kwestionuje ich władzę, zrobią to. Dla GloboCap nie ma znaczenia, że ​​takie postacie nie stanowią realnego zagrożenia. Zagrożeniem są ci, którzy ich wspierają. Nie robi też najmniejszej różnicy, czy te postacie polityczne, czy ludzie, którzy ich wspierają, określają się jako „prawicowi czy lewicowi”. GloboCap nie może się tym przejmować. Liderzy frontowi są tylko materiałem dydaktycznym lekcji, której nam udzielają.

A teraz jesteśmy tutaj, na końcu lekcji. To nie koniec wojny z populizmem, ale tylko koniec tej krytycznej części dotyczącej Trumpa. Po obaleniu uzurpatora wojna z populizmem zamieni się w wojnę z terroryzmem lub wojnę z ekstremizmem, czy jakkolwiek GloboCap zdecyduje się to nazwać. Nazwa nie ma znaczenia. To ta sama wojna.

Jakkolwiek zdecydują się to nazwać, jest to rok zerowy GloboCap. Czas na reedukację, przyjaciele. Czas na kulturalną rewolucję. Nie, nie komunistyczną rewolucje kulturalną. To globalna, kapitalistyczna rewolucja kulturalna. Nadszedł czas, aby wyrzucić z pamięci aberrację ostatnich czterech lat i wdrożyć globalne „New Normal”, Gleichschaltung (wyrównanie), aby zagwarantować, że to się nigdy więcej nie powtórzy.

Pamiętacie, w 2016 roku, kiedy wszyscy tak bardzo martwili się o „normalność”, a Trump był „nienormalny” i nigdy nie trzeba go było „akceptować jako normalnego”? Cóż, oto jesteśmy. Tak to jest. To jest ta część, w której GloboCap przywraca „normalność”, „nową normalność”, „normalność patologiczno-totalitarną”, „normalność”, która nie toleruje sprzeciwu i wymaga całkowitej zgodności ideologicznej.

Odtąd, kiedy GloboCap Intelligence Community i ich rzecznicy w mediach korporacyjnych powiedzą ci, że coś się wydarzyło, to się wydarzy. Dokładnie tak, jak mówią, niezależnie od tego, czy faktycznie się wydarzyło, i ktos powie, że tak nie jest to  zostanie określony jako „ekstremista”, „konspiracyjny”, „negujący” lub użyją inny bezsensowny epitet. Ci ludzie będą traktowani bezlitośnie. Zostaną ocenzurowani, pozbawieni statusu, zdemonetyzowani, zdegradowani, pozbawieni uprawnień, pozbawieni pracy, zakaz podróżowania, marginalizowanie społeczne. Zostanie hospitalizowany, uwięziony lub w inny sposób anulowany przez „normalne” społeczeństwo.

Zrobisz, co ci każą. Nie będziesz zadawać pytań. Będziesz wierzyć we wszystko, co ci każą. Będziesz w to wierzyć nie dlatego, że ma to sens, ale po prostu dlatego, że kazano ci w to wierzyć. Nie próbują nikogo oszukać. Wiedzą, że ich kłamstwa nie mają żadnego sensu. I wiedzą, że wiesz, że nie mają sensu. Chcą, żebyś wiedział. O to chodzi. Chcą, abyś wiedział, że cię okłamują, że tobą manipulują, że otwarcie się z tobą drażnią i że mogą ci powiedzieć i zrobić, co chcą, a ty dostosujesz się bez względu na to, jak szaleni są.

Jeśli każą ci wziąć pieprzoną szczepionkę, nie będziesz się zastanawiać, co jest w szczepionce, albo zaczniesz narzekać na „potencjalne skutki uboczne”. Zamkniesz się i weźmiesz tę pieprzoną szczepionkę. Jeśli powiedzą ci, żebyś założył maskę na swojego syna, nałożysz pieprzoną maskę na swojego pieprzonego syna. Nie będziesz grzebać w duńskich badaniach, aby zademonstrować daremność nakładania maski na dzieci. Jeśli ci powiedzą, że Rosjanie sfałszowali wybory, to Rosjanie sfałszowali wybory, kurwa mać! A jeśli cztery lata później zmienią śpiewkę i powiedzą, że ustawianiee wyborów jest niemożliwe, to ustalenie wyborów jest niemożliwe. To nie jest zaproszenie do debaty. To fakt zweryfikowany przez GloboCap. Albo wstaniesz (lub uklękniesz) w wyznaczonym, oznaczonym kolorem, społecznie rozmieszczonym pudełku i będziesz powtarzać ten zweryfikowany fakt, jak pieprzona papuga, albo odkryją nowy zmutowany wariant wirusa i umieszczą cię z powrotem w pieprzonej „izolacji”. . Będą to robić, dopóki nie wrócisz do szeregu, albo możesz przeżyć resztę życia tweetując treści, których nikt oprócz cenzorów Internetu nigdy nie zobaczy w cyfrowej pustce. Wybór należy do Ciebie… wszystko zależy od Ciebie!

Albo ... nie wiem, to tylko szalony pomysł, mógłbyś zamknąć pieprzone mainstreamowe media, przeprowadzić własne cholerne poszukiwania, rozwinąć kręgosłup i trochę odwagi, i dołączyć do nas "niebezpiecznych ekstremistów" którzy próbują walczyć z Nową Normą. Tak, będzie Cię to kosztować i prawdopodobnie nie wygramy, ale nie musisz torturować swoich dzieci, ale także nie musisz „negować” wirusa!
C.J. Hopkins

Tekst oryginalny:

https://www.unz.com/chopkins/year-zero/

Tłumacze automatyczne. Wybór, korekta i redakcja J.R.

 

 
576 odsłon   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: pandemia, kontrola, depopulacja.
Re: Rok Zero 
miarka, 2020.12.19 o 18:04
W jakimś sensie to nawet facet ma rację, bo na wielu jednostkach to przećwiczyli. - Ale z generalizowaniem to facet prześcignął o wiele lat autorów SF.
Taka władza to się nie roi nawet szatanowi.

Wszelkie prorokowania to są jak całkowanie.
- Na pozór proste, tylko ten czynnik C...

Człowiek może mieć wartość 0 (zwłaszcza w funkcji ze zmienną praw lub pieniędzy.
Łatwo jest tak oszacować człowieka - i łatwo się naciąć.

- 8 miliardów ludzi też 0, ale zero + C równa się nieskończoność kiedy tym C jest Bóg.
Kto Mu podskoczy?

Poza tym już tam gdzie dwóch lub trzech zgodnie się modli już jest z nimi Jezus Chrystus - Bóg Syn.
Moc nieskończona - kto Mu podskoczy?
Szatana i śmierć pokonał, kto następny?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rok Zero 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.19 o 19:38
Ja też mam nadzieję, że facet trochę przesadził. Ale tylko trochę. Lepiej chyba jednak przeginać w tę stronę niż bagatelizować.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rok Zero 
miarka, 2020.12.19 o 23:14
Oczywiście. Przecież wciąż mamy wiele możliwości organizowania się ku obronie koniecznej.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rok Zero 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.20 o 04:12
Nie Miaro Kochany!
Każde złe działanie osłabia. Osłabia nawet odruch obrony koniecznej. Pomyśl o tym.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rok Zero 
miarka, 2020.12.20 o 05:54
Osłabia jednostki, wzmacnia wspólnotę. Z każdej kropli krwi poległych bohaterów i męczenników świętej sprawy rodzą się legiony kontynuatorów.
Dziś nadszedł ich czas rodzenia się.
Chyba nie rozumiesz pojęcia "obrona konieczna".
To nie jest bój o sprawiedliwość, czyli obrona przed skrzywdzeniem. - To już bój o to aby przeżyć - i to niekoniecznie jako osoba, ale koniecznie jako wspólnota i przyszłość naszych dzieci czy przyszłych pokoleń naszego narodu, a nawet przyszłość ludzkości jako takiej.

Chyba zdajesz sobie sprawę, że dzisiaj nam trzeba podejmować obronę konieczną na każdym z tych poziomów - nawet ludzkości jako takiej?
Jakież w związku z tym znaczenie może mieć nasze osłabienie?

Zresztą idea nie słabnie, a tak osoba ludzka, jak rodzina, czy naród oraz człowieczeństwo to idee.
Nie przetrwałyby gdyby ktoś je nam podmienił na ideologie.
- Nie przetrwałyby gdyby ktoś je poddał prawom stanowionym odgórnie, przez władze dyktatorskie, przez psychopatów, przez tych co na wszystkim chcą robić interes. - Przez satanistów.

A obrona konieczna nie jest działaniem złym. Ona jest święta, z pozycji świętości i heroizmu. - To bohaterstwo. Ona ma przywrócić i rządy moralnych i warunki do pełnienia uczynków dobrych.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rok Zero 
Wican, 2020.12.20 o 20:02
Z krwi poległych, korzysci wyciągają szuje. Dla ojczyzny należy żyć przede wszystkim a nie umierać. Umierac to mają skqrwiele, którzy chca nas zniewolic
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rok Zero 
miarka, 2020.12.21 o 07:19
"Z krwi poległych, korzysci wyciągają szuje"

Mówimy o innych sprawach.
Ja nie piszę żeby walczyć i umierać dla korzyści


"Dla ojczyzny należy żyć przede wszystkim a nie umierać".

Ja nawet nie piszę o umieraniu dla ojczyzny. Tobie się coś pokićkało. Nie rozumiesz powagi sytuacji. Nie rozumiesz pojęcia "obrony koniecznej".
W swojej naiwności (żeby nie powiedzieć głupocie i żydowskim wręcz kunktatorstwie liczysz że ktoś za Ciebie dokona aktów bohaterstwa i męczeństwa a Ty się gdzieś przedekujesz "dla Ojczyzny".

- A nos wychylisz, gdy już przyjdzie pokój i wróci normalność.

Nie widzisz że jak tak dalej pójdzie to gówno wróci, a nie pokój i normalność, że nie będzie ani Ciebie ani Ojczyzny dla której się chciałeś dekować?
Nie widzisz że wróg który nas sobie wybrał żeby nas zniszczyć już idzie "po nasze wszystko"?

Wróć się jeszcze raz i chociaż spróbuj zrozumieć co ja piszę o obronie koniecznej.

"Umierac to mają skqrwiele, którzy chca nas zniewolic"

Tak sami, z przejedzenia, czy ze śmiechu z Twojej naiwnośći?

Ty nie rozumiesz, że w takim jak teraz to nie byliśmy ani za Lenina ani za Stalina?

Chcesz się dekować, a ja twierdzę że lepiej jak nas zginie nawet 90% jeśli zdołamy się obronić.
A nawet jakbyśmy nie zdołali to znajdą się kiedyś następcy co podniosą pamięć o naszej walce i podejmą swoją walkę o wolność i polskość.

Bo bez zrywu to nawet jak przetrwają jacyś dekownicy to też nie więcej, i na pewno nie będą to Polacy, a zdrajcy Polski na rzecz wrogów najgorszych Polski, i szans na to żeby duch polski w narodzie przetrwał już nie będzie.
Mało tego. Nawet jakby się wszyscy poddali to i tak by zostali "zdepopulowani", np szczepionkami/"wszczepionkami" do oporu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rok Zero 
interesariusz, 2020.12.21 o 09:45
Powiedz mi, jakie są argumenty za polskością?

Sam jestem Polakiem, niestety, i wiem, jakie to we współczesnym świecie bolesne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rok Zero 
miarka, 2020.12.21 o 15:58
Odpowiem najprościej. Polskość to nasza tożsamość. - A tożsamość oznacza zdolność do bycia sobą i u siebie.
Kto nie szanuje swojej tożsamości i nie trwa w niej jest nikim, i naprawdę to zawsze już nikim będzie i marnie skończy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rok Zero 
interesariusz, 2020.12.21 o 17:39
wymijająca odpowiedź,
czym się różnimy od innych narodów?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rok Zero 
miarka, 2020.12.21 o 17:41
Tożsamością :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Wyszczepienie Izraela - ?
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → miarka
Re: Finis Poloniae AD 2021
miarka → interesariusz
Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Testament polityczny Hitlera
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Czy Biden popycha Rosję w objęcia Chin?
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: 4 maja przejdzie do historii
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: F-35 czyli amerykański "jedwabny szlak"
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: System idzie na całość
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: System idzie na całość
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…