Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2020.12.13 12:55 14:00

Świat Post Covid. Diaboliczny plan

 

Artykuł, oparty na oficjalnych źródłach globalistów.

 

Ciężko będzie w tym przypadku mówić o "teoriach spiskowych" głoszonych przez "płaskoziemców".


 

Autor, Peter Koenig, to wyjątkowo wiarygodny publicysta. Dedykuję wszystkim idiotom wierzącym, że rządy w obliczu straszniej "pandemi" robią wszystko żeby nas ratować. Wszyscy politycy na całym świecie zadziwiająco zgodnie powtarzają, że "nic już nie będzie takie jak kiedyś". Najwyraźniej wiedzą co mówią... Ciężko mi tym razem życzyć "miłej lektury"...

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF)  opublikowało (październik 2020 r.) Tak zwaną białą księgę zatytułowaną „ Resetowanie przyszłości programu pracy - w świecie post-Covid ”.

Ten 31-stronicowy dokument czyta się jak plan, który należy „wykonać”. Opiera się na „Covid-19 - The Great Reset” (lipiec 2020), autorstwa Klausa Schwaba , założyciela i dyrektora generalnego (od założenie WEF w 1974 r.) i jego współpracownika Thierry Mallereta.

.

Nazywają „Resetowanie przyszłości” białą księgą, co oznacza, że ​​nie jest to ostateczna wersja. To swego rodzaju szkic, próbny balon do mierzenia reakcji ludzi. Rzeczywiście brzmi jak opowieść kata. Wiele osób może go nie czytać - nie mają świadomości jego istnienia. Gdyby to zrobili, chwyciliby za broń i walczyliby z tym najnowszym totalitarnym planem, zaproponowanym światu przez WEF.

.

To zapowiada  przerażającą przyszłość dla około 80% populacji. „Rok 1984” George'a Orwella brzmi jak dobrotliwa fantazja w porównaniu z tym, co WEF ma na myśli dla ludzkości.

.

Ramy czasowe to dziesięć lat - do 2030 r. - agenda ONZ na lata 2021-2030 powinna zostać wdrożona.

Planowane działania biznesowe w odpowiedzi na COVID-19:

Przyspieszenie cyfryzacji procesów pracy, prowadzące do 84% wszystkich procesów pracy w postaci konferencji cyfrowych lub wirtualnych / wideo.

.
Dla około 83% osób planuje się pracę zdalną - tj. koniec interakcji między współpracownikami - całkowity dystans społeczny, oddzielenie człowieczeństwa od kontaktu międzyludzkiego.

.
Około 50% wszystkich zadań planuje się zautomatyzować - innymi słowy, wkład człowieka zostanie drastycznie ograniczony, nawet podczas pracy zdalnej.

.
Przyspieszona zostanie cyfryzacja podnoszenia / przekwalifikowania (np. dostawcy technologii edukacyjnych) - 42% podnoszenia umiejętności lub szkolenia w zakresie nowych umiejętności zostanie zdigitalizowanych, innymi słowy, bez kontaktu z ludźmi - wszystko na komputerze, sztucznej inteligencji (AI), algorytmach.

.
Przyspieszenie realizacji programów podnoszenia / zmiany kwalifikacji - planuje się „ponowne wykorzystanie” 35% umiejętności - tj. planuje się porzucić istniejące umiejętności - uznano je za nieaktualne.

.
Przyspieszenie trwających przekształceń organizacyjnych (np. restrukturyzacja) - 34% obecnych struktur organizacyjnych planuje się „zrestrukturyzować” - lub innymi słowy, istniejące struktury organizacyjne zostaną uznane za przestarzałe - w celu zwolnienia miejsca na nowe zestawy ram organizacyjnych, cyfrowe struktury zapewniające najwyższą kontrolę nad wszystkimi działaniami.

.
Tymczasowe przydzielanie pracowników do innych zadań - oczekuje się, że dotknie to 30% siły roboczej. Oznacza to również zupełnie inne skale płac - najprawdopodobniej zarobki nie do utrzymania, co sprawiłoby, że planowane także „powszechne wynagrodzenie podstawowe” lub „dochód podstawowy” - płaca, która pozwala ledwo przeżyć, byłaby oczywistą potrzebą.
Ale to całkowicie uzależniłoby cię od systemu - systemu cyfrowego, nad którym nie masz żadnej kontroli.

.
Tymczasowo zmniejszyć siłę roboczą - przewiduje się, że dotknie to 28% populacji. Jest to dodatkowa liczba bezrobotnych, ponieważ osoby „chwilowo bezrobotne” nigdy nie wrócą do pełnego etatu.

.
Trwałe zmniejszenie siły roboczej - 13%
Tymczasowe zwiększenie zatrudnienia - 5% - nie ma odniesienia do jakiego rodzaju siły roboczej - prawdopodobnie niewykwalifikowana siła robocza, która prędzej czy później zostanie również zastąpiona automatyzacją, sztuczną inteligencją i robotyzacją miejsca pracy.
Nie wdrożono żadnych konkretnych środków w 4% - czy to oznacza, że ​​zaledwie 4% pozostanie nietknięte i niezależne od algorytmu i nowych miejsc pracy kierowanych przez AI?

.
Trwałe zwiększanie siły roboczej - przewiduje się, że zaledwie 1% to „trwale zwiększona siła robocza”. To oczywiście nie są nawet zabiegi kosmetyczne. To żart.
To jest to, co się przedstawia, a mianowicie konkretny proces wdrażania Wielkiego Resetu.

.

Wielki Reset przewiduje również program kredytowy, w ramach którego cały dług osobisty zostałby „umorzony” - w zamian za przekazanie całego majątku osobistego organowi lub agencji administracyjnej - mógłby to być MFW.

Więc nie posiadałbyś niczego - i byłbyś szczęśliwy. Ponieważ wszystkie twoje potrzeby zostaną zaspokojone.

.
Nie powinno też przychodzić do głowy, że nie zgadzasz się z tym systemem, ponieważ - do tej pory każdy z was zostnie zaszczepiony nano-chipem - dzięki czemu dzięki 5G, a wkrótce 6G, będzie można czytać i wpływać na twój umysł.

Proszę nie nazywać tego teorią spiskową. Jest to biała księga, „autorytatywny raport” WEF.

DARPA - Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obronie, jest częścią Pentagonu - i wiele lat temu opracowała tę technologię. Wdrożenie go to tylko kwestia czasu. I zostanie wdrożona, jeśli my, ludzie, nie będziemy protestować - masowe nieposłuszeństwo obywatelskie jest na porządku dziennym - i to raczej wcześniej niż później.

Im dłużej czekamy z działaniem, tym bardziej lunatykujemy w tej absolutnej ludzkiej katastrofie.

*

Relacje społeczne i międzyludzkie są zniszczone. Ma to kilka zalet dla tego nowego, „totalitarnego” podejścia WEF do ludzkości - kontrolowania ludzkości.

- My, Naród, nie możemy się buntować, nie mamy już między sobą spójności,

- „My, The People”, będą rozgrywane przeciwko sobie - i istnieje absolutna cyfrowa kontrola nad ludzkością - wykonywana przez małą super elitę.

- Nie mamy dostępu do tej cyfrowej kontroli - jest poza naszym zasięgiem. Chodzi o to, że stopniowo do niego dojdziemy - ci z nas, którzy mogą przeżyć. Oczekuje się, że w ciągu jednego pokolenia stanie się to Nową Normą .
(...)

Bill Gates, Rockefellerowie, Kissinger i in. nigdy nie ukrywali swojej opinii, że świat jest przeludniony i że liczbę ludzi należy dosłownie zmniejszyć. Mamy do czynienia z eugenikami.

.

Doskonałą metodą redukcji światowej populacji są programy szczepień zainicjowane przez Billa Gatesa i wspierane przez WHO. Skandale związane z tak katastrofalnymi programami szczepień, które doprowadziły do ​​śmierci dzieci, odnotowano w Indiach (w latach 90.), Kenii (w 2014 r. I później) i innych częściach świata.

Zobacz także bardzo odkrywczy TedTalk autorstwa Billa Gatesa z lutego 2010 r. „ Innovating to Zero ”, mniej więcej w czasie, gdy opublikowano „Raport Rockefellera z 2010 r.” - ten sam raport, który przekazał nam dotychczas, „Scenariusz blokady” - i teraz to przeżywamy. Trudno przeciw temu protestować - cały świat - 193 kraje członkowskie ONZ - zostały zmuszone do śledzenia tego rażącego łamania praw człowieka w skali globalnej.

.

O czym w żadnym z raportów, The Great Reset i „Resetting the Future of Work Agenda” nie wspomina się, to to kto będzie egzekwował te drakońskie nowe zasady? - To podobno te same siły, które są teraz szkolone do działań wojennych w mieście oraz tłumienia zamieszek i niepokojów społecznych - to policja i wojsko.

.Część naszej Ludowej Organizacji Nieposłuszeństwa Obywatelskiego będzie zajmować się tym, jak skupić się i rozmawiać, edukować, informować policję i wojsko o tym, do czego będą wykorzystywane przez tę małą elitę, i że ostatecznie są także po prostu ludźmi. , podobnie jak reszta z nas, może lepiej staną w obronie ludzi, ludzkości?

To samo należy zrobić z nauczycielami i personelem medycznym - informacja, nieskrępowana prawda.

To jest wyzwanie. Jeśli nam się uda - gra się skończy. Ale to długa droga.

.

Dezinformacja w mediach jest brutalna i potężna, i trudno zaprzeczać „nam”, bez sporego budżetu na kontrpropagandę i jako grupie ludzi, która jest coraz bardziej podzielona przez same media. Obowiązkowe noszenie masek i dystans społeczny - już uczynił wrogów wśród kolegów, przyjaciół, a nawet w rodzinie.

Ten dyktat doprowadził do powstania rozłamów, podziałów i niezgody w naszych społeczeństwach.
(...)
Peter Koenig

Tekst oryginalny:

https://nexusnewsfeed.com/article/geopolitics/the-post-covid-world-the-wef-s-diabolical-project/

Tłumaczenie automatyczne. Wybór, redakcja i korekta J.R.

Peter Koenig jest ekonomistą i analitykiem geopolitycznym. Jest także specjalistą w zakresie zasobów wodnych i środowiska. Przez ponad 30 lat pracował w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia. Wykłada na uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze dla czasopism internetowych, takich jak Global Research; ICH; New Eastern Outlook (NEO) i nie tylko. Jest współpracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją.

 

 
888 odsłon  średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: tyrania, pandemia, covid.
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
miarka, 2020.12.14 o 10:47
Mniej więcej tego to się już spodziewaliśmy po różnych przeciekach, tyle że teraz to już "Ciężko będzie w tym przypadku mówić o "teoriach spiskowych" głoszonych przez "płaskoziemców"".

Skoro teraz już się pod tym podpisali to znak że już nas próbują zastraszyć, stworzyć nagię terroryzmu przeciw nam wspieranego przeważającymi siłami, więc i stwarzaniem atmosfery nieuchronności.

Oczywiście to tylko strachy, które w przypadku dania się zastraszyć wywołają lęki, depresję, bierność i wejścia w tak głębokie postawy samozatraceńcze, tak głęboką demoralizację, że i niezdolność ku podjęciu obrony koniecznej.

Niestety to będzie miało zakotwiczenie w podobnych postawach już rozpowszechnianych przez zdradzieckie rządy i media stanowiące front wojny przeciwko nam dezinformacyjny i demoralizujący. W obu przypadkach musimy tu powołać swoje.

Niestety planowany polski niezależny internet,już jest sabotowany. Znany "nasz" prezenter i szef internetowej telewizji "W realu" Marcin Rola już jakiś czas temu przesunął rozmawianie o tym na "po świętach", co wygląda na sabotaż.
Takie gaszenie entuzjazmu i ducha inicjatorów, nadto jeszcze ze straszeniem kosztami już by należało nawet ocenić gorzej jak sabotaż.
A bez szerokiego frontu zgody na konieczność zrywu do obrony koniecznej nawet bardziej jak bez mediów trudno będzie wyłaniać nasz rząd, a nawet głosić prawdę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 11:35
Już się nie certolą.
Proponuję wejść na stronę źródłową. Tam jest link do tej "białej księgi" w pdf. Nie wiedziałem jak to wkleić.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
miarka, 2020.12.14 o 12:15
Jeśli oni się nie certolą to my się musimy zmobilizować do obrony koniecznej.
A musimy bo oni to materialiści, a świat nie stoi na materii tylko na duchu - duchu dobrym, duchu życia, Duchu Świętym.
Oni wierzą w ilość przechodzącą w jakość i inne bezeceństwa oraz obiecanki-cacanki a głupiemu radość.
- Wierzą że zawsze będą mogli eksploatować materię do spodu i wzorem koczowników przenosić się na inne miejsca. - Teraz to i świata im zabraknie - wszystko chcą w niwecz obracać.
Obiecują że za oddanie im własności zniosą nasze długi. A co z długami względem nas? - A co z zagrabionymi nam naszymi dobrami wspólnymi niepodzielnymi i niezbywalnymi, a więc zawsze do odebrania od złodziei, bandytów i paserów, czy paserów odkupujących od paserów.
Na reset tego my się na pewno nie zgodzimy.
To oni trzęsą portkami, bo wiele z tego już roztrwonili, a poza tym ich narzędzia zbrodni też w takim przypadku już muszą im zostać odebrane.

Obiecują coś dawać a wcale tego nie mają.- Ot cała ich oferta.

To wszystko szatańskie rewolucyjne myślenie stojące na kłamstwie, oszustwie, uzurpacji i zwiedzeniu - co końca idącego za tym samozatracenia nie ma innego jak los Sodomy i Gomory.

Znajdą dość głupich co to by chcieli jeszcze raz spróbować?

Nie zastraszą nas, bo bez naszej zgody nic nie zrobią.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 13:18
Ja jestem raczej pesymistą. Zadziwiająco łatwo przyszło im ogarnięcie stad baranów lokdałnami i kagańcami.
Teraz wprowadzą na zachętę covidowy apartheid - nie zaszczepileś się "dobrowolnie"? To nie wsiądziesz do tramwaju i zap... z buta. Oczywiście w kagańcu bo jesteś trędowaty.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Wican, 2020.12.14 o 13:51
Niestety, Też jestem pesymistą. Okaże się, ze przeglądu auta nie zrobia bez szczepienia. Ani nie będzie mozna mieć konta w banku. A całoś płatności przejdzie na wirtual
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 14:43
Tak będzie...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
miarka, 2020.12.14 o 13:52
"Ja jestem raczej pesymistą".

To poprzedź tą notkę tą uwagą i opublikuj na Niepoprawnych. Zobaczysz że im się spodoba. ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 14:43
Miało być oczywiście Realista :))

Niepoprawni? Tam jest już szambo.
Zresztą nie ma potrzeby, największe trolle stamtąd zaglądają tu dwa razy dziennie :)))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
miarka, 2020.12.14 o 15:22
"Miało być oczywiście Realista :)"

Wiesz co? - Tu nie wystarczyłby nawet optymizm. Nam trzeba ludzi nadziei. Wiara i miłość też by mogły być, ale najważniejsza jest nadzieja. - Bo nadzieja umiera ostatnia. Bo bez nadziei to już jest zgoda na "dni ostatnie"

Bo bez nadziei na zwycięstwo to nikt nie podejmie walki z wrogiem silniejszym i to choćby tylko w propagandzie, a w rzeczywistości słabszym

"Niepoprawni? Tam jest już szambo.
Zresztą nie ma potrzeby, największe trolle stamtąd zaglądają tu dwa razy dziennie :)))))"

Podałem tylko za przykład "z pamięci", bo rzadko zaglądam - Nawet kiedyś myślałem żeby coś tam opublikować, ale ...zapomniałem hasło do logowania :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Wican, 2020.12.14 o 13:49
Mateusz Pinokio u Sowy w zasadzie o tym mówił O zapie..alaniu za miske ryżu.
Dzieci posłał do "opdowiedniej" szkoły. Zacyzna się dziać. Jakiś korespondent radia pols..., eh pisiackiego, z USA, zaczął świętować chanuke bo córka chciała. Widać kto próbuje załapać się na bezpośrednia słuzbe, aby kierować ludami "mniej wartościowymi".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 15:16
Wobec tego co się wyprawia to wielu może jeszcze ochrzcić się kozikiem :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
malkontenci 
interesariusz, 2020.12.14 o 15:16
jestem ciekaw, ilu z was porzuciło windows? Czy może nadal płacicie bandzie Billa? I jesteście zadani na jego wymysły!!!

Ja jestem w tym względzie oportunistą, chociaż chętnie pozyskałbym poradę, jak sprawić, aby czcionka w windows 10 była również wyraźna, jak w starych systemach, może ktoś z Was wie?

albo jak odblokować dostęp do pełnego pulpitu windows 10, pełnego, tj. 8k*8k, 16*FHD,

jak np. w
+www.youtube.com

a w windows 95 wirtulny ekran (pan and scan virtual desktop) był, łatwo dostępny, tylko został zablokowany od 98 w interesie sprzedawców monitorów.

Może ktoś wie, jak to zrobić niezależnie od posiadanego sprzętu?

A może nie macie pojęcia, jakie są korzyści z wirtualnego ekranu?

Skoro nie walczycie z takimi przejawami zamordyzmu, nie rzucajcie się z motyką na słońce.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: malkontenci 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 16:23
Trzeba mierzyć siły na zamiary. Walkę z Windowsem zostawiłam większym. Zdaje się, że Rosja pogoniła już jakiegoś amerykańskiego giganta.

Ja skupiam się na rzeczach małych, dostępnych dla mnie - piszę o koronohucpie. Walczę z namordnikami. Cały czas dzielnie chodzę bez :) Mam nadzieję, że Ty już zmądrzałeś i wyrzuciłeś te szmaty. Lepiej od jakiegoś policjanta idioty przyjąć mandat za stówę niż siebie zabijać, prawda?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: malkontenci 
interesariusz, 2020.12.14 o 17:36
a to ciekawe, podobno odstawiłeś windę, bo piszesz z cwaniaczka, no chyba, że masz nokię z windą.

To jest właśnie mała rzecz, łatwa, i skuteczna. Głosować "nogami", czyli pugilaresem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: malkontenci 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 17:40
Hułałej z Androidem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: malkontenci   
Jasiek, 2020.12.15 o 19:03
"Hułałej z Androidem."

Łindołs, android ajoes to trzy główne systemy operacyjne na świecie. Jest wielu producentów smartfonów, tabletów itp, ale systemy niemal w całości pochodzą z "przodującej demokracji" :-(

Ode mnie 5*

Ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: malkontenci 
Wican, 2020.12.14 o 20:39
Niestety. z Linuxem sobie nie radzę. Po prostu. A już nie chce mi się uczyć. Zresztą, jak ocenzurują cąłkowicie internet, to sobie dam z tym spokój. Mam jeszcze dwie stare maszyny do pisania, gdyby było trzeba jakies ulotki pisać. I małe ksero
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: malkontenci 
interesariusz, 2020.12.14 o 21:39
a powielacz na denaturat?

To, jak pamiętam, było w użyciu w niedoli.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
biała księga 
interesariusz, 2020.12.14 o 15:27
znaczy tyle, że jest to opracowanie (subiektywne, czyli propaganda) powszechnie dostępne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: biała księga 
miarka, 2020.12.14 o 15:35
Dobre to podkreślenie. Oni tu się chcą pokazać z dobrej ( w ich mniemaniu) strony.
Ciekawe jak by wyglądały: "Księga obiektywna", lub "Księga realistyczna", czy "Księga optymistyczna"?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: biała księga 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 16:24
Coś mi się zdaje, że Smerf Maruda już całkiem wydobrzał, marudzi po staremu :))
I Bogu dzięki!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: biała księga 
interesariusz, 2020.12.14 o 17:33
niestety, chwila przy kompie ma się nijak, do trawiących więzienie duszy powikłań.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: biała księga 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 17:42
Duszyczka cię boli?...
Może to kara za wieczne marudzenie? :))
Pogodnym trza być!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: biała księga 
interesariusz, 2020.12.14 o 17:48
więźnia od więźnia nie odróżniasz?

(dobrze wyszło, no nie?)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: biała księga 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 18:09
Qrcze... Na starość jeszcze poetą zostaniesz :))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: biała księga 
Jarosław Ruszkiewicz, 2020.12.14 o 16:27
No właśnie! Jest ogólnie dostępne i ludzie nie czytają tylko pchają się w kolejce po czipionke. Obowiązkowo w kagańcach.
Cały czas podkreślam, że większość to idioci i nie zasługują na lepszy lis.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan - potwierdzenie 
miarka, 2020.12.15 o 15:04
Mocne potwierdzenie:
+youtu.be
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Wican, 2020.12.17 o 09:22
Chcą pozbawić ludzi własności. Takiej, gzie właściciel jest znany, a nie niknie w mrokach.
W Polsce taki Gołebiewski Tadeusz juz lewdwo dyszy. Aby utrzymac gotowość, wziął 30 baniek kredytu. Co miesiąc do kłada 4,5 bańki do hoteli. I ten kredyt juz mu sie kończy. A żaden bank nie chce mu dać więcej. Tzn. że za grosze, polscy hotelarze będą wykupywani przez kapitał obcy. Najpewniej o pejsatym charakterze. Niemcy wiedzieli co robią, sprzedając merdia lokalne. Czyli branżę, która pada. PiSdzielcy pomogli niemieckiej firmie. A sama własność Orlenu przejrzysta nie jest. I wcale bym się nie zdziwił, że znowu pejsaci na czele.
I jeszcze jedno. Niedawno na necie pojawiały się informacje, że trwa ostra wycinka drzew w Polsce. Olewałem to, bo mieszcuchy się nie znają na gospdoarce leśnej. Ale teraz zaczęto wycinać drzewa w mojej okoliy. Na masową skalę. Gdy pytałem pracowników Lasów Państwowych, leśniczych, ale też ludzi z instytucji rolniczych (ODR, Agencje Rolne), to twierdzą, ze sami nie wiedzą dlaczego, ale przyszły dyrektywy z góry. I że przed świętami wyglada to na gospodarkę rabunkową
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Diaboliczny plan Gołębiewskiego 
interesariusz, 2020.12.18 o 10:12
Te maszkarony, hotele Gołębiewskiego, należałoby zrównać z ziemią, skoro już znaleźli się idioci, którzy pozwolili je wybudować.

Mi tam zamek w Stobnicy nie przeszkadza, stoi sobie ukryty na uboczu, ale hotele Gołębiewskiego i niemiłosiernie szpecą krajobraz, i sprowadzają watahy dziczy, co najlepiej widać w Mikołajkach.

Z Kopy to już spokojnie bez nerwacji nie można na nartach zjeżdżać, widząc ten straszny dwór. Dobrze, że ją praktycznie zamknęli jeszcze przed epidemią, mniej wypadków ze złości.

Najgorsze w tym jest to, że zamiast zaorać, sprzeda. I dalej będą straszyć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Diaboliczny plan Gołębiewskiego 
Wican, 2020.12.18 o 12:15
Ale powstały. Ktoś wyraził na to zgode. W Polsce bez pozwolenia niewiele załatwisz.. I jeżeli już są to też dają pracę. Interesariusz nawet nie widzi skutków działań.
Mi bardziej zamek przeszkadza bo w lesie i nie powinien odcinać ludzi od jeziora w żadnym miejscu.
A Gołębiewsk9ie mają swój styl. Tak samo jak styl innych czasów ma Pałac Nauki
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Diaboliczny plan Gołębiewskiego 
Wican, 2020.12.18 o 12:16
Jak sprzeda, to jakis pejsaty kupi i nic się nie zmieni. Tylko własność przejdzie z Polaka na obcego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Diaboliczny plan Gołębiewskiego 
interesariusz, 2020.12.18 o 16:30
I napisałem, że mi się to nie podoba,

komentując poprzednie,

co innego wystawić pałac w morzu gruzów, a nawet w mieście,

co innego wybudować landarę tam, gdzie dotąd ludzie cieszyli się z sielskiej atmosfery.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Wican, 2020.12.17 o 21:13
Szef Medyczny Moderny Tal Zaks swą miłość do medycyny odkrył pełniąc funkcję sanitariusza w izraelskiej armii
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Wican, 2020.12.17 o 21:14
Szef Pfizer A. Bourla, syn ocalałych z Holokaustu, zapala Chanukę, podkreślając, że "świat właśnie świętuje zdolność naukowców do oparcia się przeciwnościom losu i błyskawicznego opracowania szczepionki".


Widać kto tam decyduje
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Świat Post Covid. Diaboliczny plan 
Anna PK., 2020.12.18 o 22:23
Żeby było ciekawiej,co do bieżących wiadomości, w USA zaszczepili pokazowo publicznie wiceprezydenta Mike Pence na koronawirusa.
+img-s-msn-com.akamaized.net

+www.msn.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Wyszczepienie Izraela - ?
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → miarka
Re: Finis Poloniae AD 2021
miarka → interesariusz
Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Testament polityczny Hitlera
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Czy Biden popycha Rosję w objęcia Chin?
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: 4 maja przejdzie do historii
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: F-35 czyli amerykański "jedwabny szlak"
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: System idzie na całość
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: System idzie na całość
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…