Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2020.08.07 12:56 13:01

Świrus koronny i moja teoria spiskowa

 
 
Wygląda na to, że dochodzimy do prawdziwego celu  „pandemii”: jest to globalna depopulacja dzięki nowej szczepionce zaprojektowanej do masowego zabijania miliardów ludzi.
 
Szczepionka, jak wszystko na to wskazuje, będzie obowiązkowa. Jednocześnie firmom zajmującym się   jej opracowaniem zapewnia się całkowite zwolnienie od odpowiedzialności gdyby "coś poszło nie tak". Dlaczego? Ano dlatego, że szczepionka ma zabijać ludzi, a nie ich ratować.
Kiedy ludzie zaczną umierać, nikt nie może pozwać twórców szczepionek. Dlatego potrzebują prawnych gwarancji o nietykalności przed wprowadzeniem szczepionki.
Nawiasem mówiąc, program globalnej depopulacji nie jest wcale tajemnicą. Bill Gates otwarcie mówi o stosowaniu szczepionek w celu zmniejszenia populacji ludzkiej, a globaliści otwarcie przyznają, że jeśli ludzka populacja nie zostanie znacznie zredukowana to Ziemia zginie z powodu emisji dwutlenku węgla, zanieczyszczenia i szalonej konsumpcji zasobów naturalnych.
Oszustwo związane z globalnym ociepleniem było pierwszą próbą rozwalenia gospodarki i spowodowania masowego głodu oraz śmierci milionów no ale to nie udało się. Mimo zainwestowania ogromnych środków na korupcję "naukowców", mimo kreowania takich zjawisk medialnych jak nieletnia Greta ze Szwecji. Sam fakt, że ta małolata z widocznymi zaburzeniami osobowości miała swobodny dostęp do papieża albo ONZ świadczy o tym, że stali za nią potężni sponsorzy.
Tak więc globalna  "pandemia" nie jest pierwszą próbą zniszczenia ludzkości. Jest następnym etapem bo stosunkowo niewielu kupiło tę bajkę.
"Wynalezienie" koronawirusa (pochodzenia naturalnego czy sztucznego, to akurat nie ma większego znaczenia) to po prostu realizacja tego samego celu: zamknięcie gospodarek, powodując masowy głód i ubóstwo, a następnie szczepionkowy ubój populacji ludzkiej.  Zmiażdżono gospodarkę a efekty, które już widać a nasilą się w ciągu najbliższych miesięcy, to masowa fala bezrobocia, nędzy, chorób, głodu i niepokojów społecznych.
Ale prawdziwą bronią w tym wszystkim jest szczepionka na COVID-19. Wszystko inne zostało wprowadzone jedynie po to, aby ludzie sami o to poprosili. 
Oczywiście szczepionka nie zabije natychmiast. Pierwszą falę szczepionek można by również celowo uczynić „bezpiecznymi”, aby wzbudzić zaufanie i przekonać sceptyków do zaszczepienia sie. Jednak następne szczepionki już takie nie będą i ludzie zaczną masowo umierać. Oczywiście znajdzie się następny "świrus" jako kozioł ofiarny ale będzie już za późno. 
B.Gates i jego "dobroczynna" fundacja już od lat testują różne szczepionki, głównie w Indiach i Afryce. Efekt? Setki tysięcy zmarłych i miliony sterylnych dziewcząt i kobiet. Sterylizacja czy aborcja to też środek do ograniczenia liczby ludności.
W jak sposób będą zmuszać nas do przyjęcia szczepionki na koronaświrusa?
Powiedzą na przykład, że nie możesz iść do pracy bez zaszczepienia lub odmówią ci przywilejów podróżowania, chyba że możesz przedstawić jakiś „paszport szczepionkowy”.
Mogą odmówić dostępu do sklepów detalicznych, co już się dzieje pod pozorem obowiązku noszenia namordnika. Odpowiednie służby mogą ci odebrać dzieci, jeśli ich również nie zaszczepisz.
Pseudo medyczna tyrania i policyjna przemoc będą skierowane przeciwko „antyszczepionkowcom” i zostaną oni obwinieni za wszystkie przyszłe zgony z powodu COVID-19. Wypowiadanie się przeciwko szczepionkom stanie się przestepstwem. Tak dzieje się już we Włoszech, gdzie w tym tygodniu złożono projekt ustawy przeciwko "przestępstwom negacji pandemii i szczepionek". Można się spodziewać, że ten pomysł szybko dotrze także do Polski.
Realizacja takiego szatańskiego planu wymaga posłuszeństwa. Temu służą rozmaite zakazy i nakazy i muszę z ogromną przykrością stwierdzić, że ogromna liczba Polaków nadaje się już do utylizacji.
Decydując się na szczepionkę na koronaświrusa zrobisz dokładnie to, czego chcą od ciebie globaliści: zaakceptujesz samobójstwo aby usunąć cię z planety Ziemia.
Choć może coś jednak jest w tym dobrego? Ci, którzy podejmą taką decyzję udowodnią, że są zbyt głupi, by reprezentować przyszłość rasy ludzkiej. Gdy umrą w ciągu następnych kilku lat, zabiorą swoją głupotę do grobu, pomagając w ten sposób ludzkości.
 

 
783 odsłony   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: pandemia, kontrola, depopulacja.
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Wyszczepienie Izraela - ?
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → miarka
Re: Finis Poloniae AD 2021
miarka → interesariusz
Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Testament polityczny Hitlera
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Czy Biden popycha Rosję w objęcia Chin?
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: 4 maja przejdzie do historii
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: F-35 czyli amerykański "jedwabny szlak"
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: System idzie na całość
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: System idzie na całość
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…