Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Polska2020.07.05 15:33

Land IV Rzeszy czy Polin?

 
 
Taki wybór mają Polacy w wyborach prezydenckich AD 2020.
 
Niestety polskiej opcji brak... Tak bowiem ustawiona jest (czyt. zabetonowana) polska polityka. Należałoby użyć cudzysłowu bo to co się dzieje z polskim interesem nie ma nic wspólnego. Polska przypomna obecnie państwo opisane barwnie przez Sienkiewicza w Potopie. Jednak nawet wtedy sytuacja nie była tak tragiczna. Zdrajcy pokroju Radziwiłłów mieli do wyboru - służyć napadniętej Ojczyźnie albo stanąć u boku agresora, Szwecji i wyrwać dla siebie jak największy "postaw czerwonego sukna".
Obecnie nie mamy nawet takiego luksusu. W Polsce nie ma stronnictwa polskiego, przynajmniej w formie politycznej. Konfederacja raczej nim nie jest choć ma najbliżej. To bardzo egzotyczny twór, któremu nie wróżę wielkiej przyszłości. Tak naprawdę to nie wiadomo kto oddał więcej głosów na Bosaka - Narodowcy czy wyznawcy szalonych pomysłów Korwina?
Jak napisałem wyżej, wyboru nie mamy. Albo niemiecki land albo Polin. Tak naprawdę to Polska jest już jednym i drugim. Gospodarczo stanowimy zaplecze montażowe dla niemieckiego przemysłu a politycznie jesteśmy kolonią USA i Izraela. Te zależności często się nakładają bo okazuje się, pani Merkel także ma duży wpływ na obecnego Prezydenta, skoro potrafiła go przekonać do zawetowania ustawy dot. sądów (tak przynajmniej twierdzą złe języki). Niemieckie wpływy w polskiej polityce   są z pewnością duże, Stasi miała znaczącą siatkę agenturalną, którą przejęła BND. Starczy przypomnieć, że ambasadorem w Niemczech jest TW Wolfgang, mąż pisowskiej prezes TK. Jedna wielka rodzina...
Pan Duda na następną kadencję to gwałtowne przyspieszenie projektu Polin. Gdy nie będzie mu zależało na ponownej kadencji to będzie mógł spokojnie oddać się temu po co naprawdę został prezydentem i wywiązać się ze zobowiązań. Jeśli ktoś myśli, że żydzi zapomnieli o swoich bandyckich uroszczeniach i ustawie 447 to jest ciężkim idiotą.
Prezydent z PO bynajmniej też nas przed tym nie obroni, nie oszukujmy się. Zresztą mam na ten temat swoją własną, oczywiście "spiskową" teorię. Otóż uważam, że te setki miliardów z VAT, wyprowadzone za czasów rządów PO PSL były niejako zaliczką na poczet żydowskich uroszczeń. Ukraść można bezkarnie kilka, góra kilkadziesiąt milionów ale nie tyle. To by także tłumaczyło niezwykłą energię PiS w wyjaśnieniu tej gigantycznej afery...
Tak źle i tak niedobrze. Można mieć tylko nadzieję, że ewentualna prezydentura Trzaskowskiego da nam trochę czasu. Duda nawet takiej malutkiej nadziei nie daje. Polscy żołnierze będą jechali bić się za syjon na skinienie palca, nie mówiąc już o tym, że PiS swoją serwilistyczną polityką zagraniczną i obronną (?) przygotowuje teren pod ew. katastrofę u nas w domu. Europa, której służy Trzaskowski, nie jest już tak skora do popierania bandyckich poczynań USA i Izraela. To jest jakaś dobra wiadomość.
Stoi przed nami naprawdę trudny wybór, która choroba będzie groźniejsza - kiła czy rzeżączka? Bo to, że czekają nas "ciekawe" czasy to więcej niż pewne.
 

 
1697 odsłon  średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Wybory prezydenckie 2020, Duda, Trzaskowski.
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?   
Jasiek, 2020.07.09 o 07:50
Łoj, Szefie, NEonek nie śmiga :-(
A mi u Szefa punktów odjęło po zalogowaniu za długą nieobecność.
Składam samokrytykę i wręczam 5* w prezencie.

"Stoi przed nami naprawdę trudny wybór, która choroba będzie groźniejsza - kiła czy rzeżączka? Bo to, że czekają nas "ciekawe" czasy to więcej niż pewne."

Zgadza się, że jesteśmy pod okupacją prusko-usraelską.
I w sumie to nas o zdanie nikt nie pytał - można podać przykład referendum akcesyjnego, ale już w kwestii TL żadnego nie było.
Co do usraela to dawno temu sam się cieszyłem, że będziemy w NATO - ale byłem głupi :-(
Teraz żeby się spod tej okupacji wydostać to chyba trzeba byłoby znów z Ruskimi na Berlin uderzyć, ale wtedy to po Polsce może zostać poatomowy krater.
Musielibyśmy wyjść z NATO i z UE, ale jak to zrobić...
W kwestii NATO to Ruscy musieliby się chyba znów dogadać z usrealitami ponad naszymi głowami.... Z UE sprawa jest prostsza - wystarczy wprowadzić karę śmierci
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Land IV Rzeszy czy Polin? 
Wican, 2020.07.09 o 08:36
Od wczorajszego popołudnia. A szkoda. bo chciałem kontynuować temat PiSiackich afer. Ale cóz. Opublikuję tutaj. I rzeczywiście, po wyborach trza rozbujać niepodległy.pl.
A ja wolę być landem niż Polin. Niemcy swoje mniejszości obecnie traktują dobrze. A Izraelici swoje? O USA to nawet nie ma co wspominać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?   
Jasiek, 2020.07.09 o 09:31
"Niemcy swoje mniejszości obecnie traktują dobrze."

No cóż... ;-)
A jeśli znów im co przyjdzie do głowy...
Ale fakt - obecnie to w porównaniu do usraela to rzeczywiście dzień do nocy
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?   
Jasiek, 2020.07.09 o 08:05
"Tak źle i tak niedobrze. Można mieć tylko nadzieję, że ewentualna prezydentura Trzaskowskiego da nam trochę czasu. Duda nawet takiej malutkiej nadziei nie daje."

To fakt. Przy prezydenturze Trzaskowskiego jest też nadzieja, że Konfederaci będą mieli coś do powiedzenia (ale tu muszę zastrzec, że czekam na notkę o K). Boję się tylko, czy przypadkiem PiS i Trzaskowski będąc z tego samego syfu/obozu posolidarnościowego nie zrobią z K tego samego co kiedyś PiS z Samoobroną i LPR...
Ale się narobiło :-(
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Land IV Rzeszy czy Polin? 
Wican, 2020.07.09 o 08:39
A jak PiSdzielce kłamią. Wstawię cytat Sławka Mentzena. Nie jest to bohater moich bajek, ale zwrócił na cos uwagę:
Njapierw tekst o kretnku Saisinie. Mam nadzieję, ze kiedyś wolni Polacy upomna się o miliony wydane na druk bezsensnownych kart

+www.pch24.pl

Ale w komentarzach jest cytat Mentzena:
"Mieliśmy już w tej kampanii fejkowego projektanta mody, który chwalił styl Pierwszej Damy, mieliśmy zalatujące Koreą Północną wiernopoddańcze materiały o Andrzeju Dudzie w głównym wydaniu Wiadomości, teraz przyszedł czas na fejkowych wyborców Krzysztofa Bosaka, którzy w ramach akcji #MimoWszystkoDuda, postanowili udzielić poparcia Andrzejowi Dudzie. Akcja została przeprowadzona tak ordynarnie, że nie zdziwiłbym się w ogóle, gdyby stali za nią mistrzowie z Polskiej Fundacji Narodowej. Kim są bohaterowie tego spotu? Za sympatyka Krzysztofa Bosaka podaje się działacz związanej z PiS i zakładanej przez Sebastiana Kaletę młodzieżowej organizacji, robiący sobie zdjęcia z Beatą Szydło. Kolejny as to rzekomy doktor, którego nie ma w oficjalnej bazie danych ludzi z doktoratem, przypadkowo nazywający się tak samo jak znany działacz Ruchu Narodowego."
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?   
Jasiek, 2020.07.09 o 09:09
Myślę, że te "chwyty" jakie stosuje kamaryla kaczafiego są obliczone na przeciętnego wyborcę PiS: edukacja oparta o testy robi swoje u jednych, a demencja u drugich...
Całe szczęście nie wszyscy jeszcze byli "testowo edukowani" i nie wszyscy mają demencję.

Ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?   
Jasiek, 2020.07.09 o 08:26
Przykład upartyjnienia policji:

Kobitka miała na wiecu wyborczym koszulkę z napisem "konstyucja" :

+www.o2.pl

Kompromitacja... A można było jedną, celną uwagą, albo nawet nawiązaniem krótkiej wymiany zdań zgasić aktywistkę, jej popleczników, dać ubaw gawiedzi i zdobyć parę głosów. Ale wykrzesanie czegoś błyskotliwego leży chyba poza umysłowym zasięgiem kandydata...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Wyszczepienie Izraela - ?
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → miarka
Re: Finis Poloniae AD 2021
miarka → interesariusz
Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Testament polityczny Hitlera
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Czy Biden popycha Rosję w objęcia Chin?
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: 4 maja przejdzie do historii
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: F-35 czyli amerykański "jedwabny szlak"
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: System idzie na całość
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: System idzie na całość
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…