Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Polska2020.06.14 11:04

Jeszcze Polska nie zginęła?

 
 
Po wyborach prezydenckich chciałbym napisać notkę o tym samym tytule tylko w formie zdania twierdzącego.
 
Jaskółka nadziei pojawiła się już gdy rządząca partia straciła Senat. Druga przyfrunęła niedawno gdy okazało się, że reelekcja A.Dudy nie jest już tak oczywista. Świadczą o tym nerwowe ruchy PiS. Nagle przestano się chwalić "epokowymi" transferami socjalnymi typu różne "plusy" czy "świetną sytuacją gospodarczą" bo sztuczna "pandemia" obnażyła wszelkie słabostki.
Teraz zaczęto straszyć. Padło na osławione LGBT, które rzekomo zostanie wprowadzone natychmiast gdyby, nie daj Boże, wygrał R.Trzaskowski, kandydat bliźniaczej partii PO.
Oczywista bzdura bo Prezydent RP nie ma takich uprawnień i nawet jeśli by wystąpił z taką inicjatywą ustawodawczą to przecież Sejm, gdzie większość ma tzw. ZP (czyli PiS z przystawkami) by do tego nie dopuściła, prawda?
Znowu próbuje się grać strachem. Jakie to skuteczne narzędzie mamy okazję przekonać się w czasie rzekomej "pandemii" gdy miliony ludzi zamknięto w aresztach domowych i każąc im zakładać absurdalne maseczki. Okazuje się, że umiejętne zarządzanie przy pomocy strachu jest dość proste, starczy posiadać odpowiednią siłę rażenia medialnego.
Co by dało zwycięstwo któregoś z kontrkandydatów A.Dudy? Moim zdaniem bardzo dużo.
Nastąpił by swego rodzaju klincz, który uniemożliwiłby całkowite zawłaszczenie państwa przez jedną opcję polityczną a nam, Polakom, dałby te kilka bezcennych lat na przygotowanie alternatywy.
Musimy uświadomić sobie, że w Polsce od wielu lat realizowane są dwa projekty, obydwa z gruntu i założenia antypolskie i antynarodowe.
Pierwszy, prowadzony przez PO, ma na celu zlandyzowanie Polski w ramach IV Rzeszy Europejskiej, gdzie hegemonem są Niemcy, coraz bardziej dogadujący się z Rosją. Oczywiście ponad naszymi głowami co nigdy nie wróży nic dobrego. Polska, dzięki głupocie swoich "elit" sama ustawiła się w pozycji klienta. Gdyby np zbudowano Jamał 2 przez terytorium Polski to moglibyśmy siadać z nimi do stołu jak równy z równym. Uwalenie tego projektu leżało w interesie tak PiS jak PO, każdemu oczywiście z innych powodów ale efekt jest ciągle ten sam - osłabienie pozycji Polski.
PiS realizuje agendę żydowsko-amerykańską, która też nie zakłada niepodległości i pomyślności Polski. Kończący się projekt pt "Izrael" każe mieć najgorsze podejrzenia. Jakoś dziwnym trafem sprawa ustawy 447 przycichła ale jestem przekonany, że to cisza przed burzą. Wybór A.Dudy byłby praktycznie gwarancją, że cała sprawa ruszy z kopyta.
Przyznam jednak szczerze, choć pomysł klinczu, w jakim znalazł by się PO PiS bardzo mi się podoba to nie jestem do końca przekonany czy w określonych sytuacjach nie grali by do jednej, antypolskiej bramki.
No ale załóżmy, że jednak by nastąpił jakiś paraliż tych projektów to co powinni zrobić Polacy świadomi zagrożeń?
Budowanie jakiejś partii nie wchodzi, przynajmniej na tym etapie, w rachubę. Organizatorzy, o ile w ogóle by się tacy straceńcy znaleźli, prędzej straciliby pracę lub skończyli w więzieniu.
Potrzebne jest budowanie struktur poziomych, dużo trudniejszych do zinfiltrowania i przejęcia. Te działania muszą być oparte na kilku postulatach kardynalnych, gwarantujących przetrwanie i rozwój Państwa Polskiego oraz trwałe wyrzucenie z polityki pogrobowców Kiszczaka z Magdalenki czyli PO PiS i przystawek.
Te postulaty kardynalne należy zdefiniować i zacząć propagować najpierwej w rodzinie, potem w kręgu znajomych i przyjaciół. Należy wykorzystać internet, skoro jeszcze go mamy.
Parę pomysłów takich postulatów mam ale to już temat na inny wpis. Zresztą liczę na komentatorów. To musi być wspólne dzieło.
A teraz co?
Uważam, że niezależnie kto wejdzie do drugiej tury, należy głosować przeciwko A.Dudzie.
 

 
417 odsłon   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Wybory prezydenckie 2020.
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Wyszczepienie Izraela - ?
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → miarka
Re: Finis Poloniae AD 2021
miarka → interesariusz
Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Testament polityczny Hitlera
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Czy Biden popycha Rosję w objęcia Chin?
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: 4 maja przejdzie do historii
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: F-35 czyli amerykański "jedwabny szlak"
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: System idzie na całość
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: System idzie na całość
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…