Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2021.04.21 21:55

System idzie na całość

 
 
Nastepna świetna analiza Luciano Lago. Dedykuję wszystkim kowidiotom.
 

Różne osobistości z Elity ostrzegały nas: kryzysy są mile widziane, ponieważ stanowią użyteczną okazję do podjęcia działań, które w normalnych sytuacjach byłyby trudne do podjęcia.
Dlatego pandemia Covida jest „doskonałą okazją” do realizacji globalistycznych planów całkowitego przeformatowania systemu gospodarczego i społecznego, w którym było wiele niespójności. W szczególności pierwsze środki, jakie podejmują rządy, to te mające na celu stworzenie systemu masowej kontroli społecznej, który pozwala na ujarzmienie i szantażowanie populacji.

Środki prewencji sanitarnej spełniają podwójną funkcję: z jednej strony służą ustanowieniu kontroli nad ludźmi oraz podtrzymaniu psychozy strachu, które skłaniają obywateli do zaufania władzom. Z drugiej strony, pozwalają one na gigantyczne zyski, które wielkie międzynarodowe firmy farmaceutyczne i telematyczne będą w stanie osiągnąć, biorąc pod uwagę, że większość udziałów tych międzynarodowych korporacji jest w rękach tych samych znajomych z elit finansowych.

Na późniejszym etapie zostanie rozwiązany problem ogromnego długu, który dotyka wszystkie kraje uprzemysłowione i nieuprzemysłowione: znajdą one genialne rozwiązanie, aby spłacić długi kosztem klasy średniej, mas robotniczych i emerytów.

Dla globalistów kryzys sanitarny to panaceum, szansa na zrealizowanie planu kontroli i reformy systemu na swoją korzyść, oponenci będą postrzegani jako przeciwnicy postępu, zacofani i niebezpieczni. Stamtąd już tylko krok do uznania ich za spiskowców i poddania ich obowiązkowym procedurom sanitarnym oraz internowania w centrach reedukacji.
To nie przypadek, że symulacja pandemii, którą nazwali „Wydarzeniem 201”, została zorganizowana już dwa miesiące wcześniej przez „Światowe Forum Ekonomiczne” i Fundację Billa i Melindy Gatesów, o której mówiono także w poprzednich latach.

Kiedy doszło do tej pandemii, wszyscy myśleli, że jest to zdarzenie spontaniczne lub przypadkowe i łatwo było winić Chiny, ignorując fakt, że wirus był już obecny w ubiegłym roku w Stanach Zjednoczonych i różnych innych krajach. W takich przypadkach zawsze warto znaleźć kozła ofiarnego.

Decydującą rolę odgrywają media, mega-media systemu, które są posłuszne wytycznym narracji, która zawsze i w każdym razie przedstawia obsesyjnie biuletyn o infekcjach, zgonach i zarażonych ludziach, podkreślając oczekiwanie na szczepionki, które nadejdą, które muszą być przyjęte przez wszystkich i które będą rozwiązaniem sytuacji kryzysowej.
Wszystkie inne choroby, patologie i przyczyny śmierci zniknęły i zostały przeniesione do drugorzędnych wiadomości, gdy nie są również związane z Covid. Wszystko służy szerzeniu masowej psychozy i nakłonieniu ludności do podjęcia zaplanowanych działań.
System upatruje w tym pierwszorzędnej wagi wdrażanie tłumienia alternatywnych mediów i cenzury w mediach społecznościowych, środków pozwalających na kontrolowanie rozpowszechniania wiadomości, spychanie dysydentów do niszy fanatyków i nierzetelnych konspiratorów, obecnych tylko w Internecie.

Wielki Reset jest jak szybki pociąg, który już ruszył i nie można go zatrzymać, każdy, kto spróbuje mu stanąć na drodze, zostanie rozjechany. Gdyby teraz mieli go zatrzymać, to taka okazja by przepadła i elity nie miałaby już takiej możliwości.
W istocie chodzi o szybkie przejście do tego, co można określić jako „globalną centralizację”, system scentralizowanej władzy sprawowanej przez organy ponadnarodowe, który w rzeczywistości sprawi, że instytucje państwowe i stare systemy prawne staną się zbędne. Nowa forma totalitarna, wdrożona w imię zaawansowanej nauki i technologii, przy wsparciu finansowym, które wymaga tyranii medycznej, aby zapobiec rebelii.

Istnieje jednak problem odrzucenia tego planu przez część populacji, zarówno w Europie, jak i w USA, które według badań nie akceptują poddaniu się szczepieniom czy wprowadzeniu paszportów sanitarnych. Z drugiej strony nie jest jasne, dlaczego konieczne jest szczepienie przeciwko wirusowi, który nie dotyka wszystkich, a tylko niektóre narażone kategorie lub grupy wiekowe. Istnieje wiele innych wirusów, z którymi żyjemy bez ciągłego stanu wyjątkowego, który planowali od ponad roku. Pytania bez odpowiedzi.

Ten czynnik przekonuje globalistów, że zrobiono zbyt mało i będzie potrzebny kolejny kryzys, zwłaszcza jeśli mają nadzieję na wprowadzenie kolejnych blokad w różnych krajach wraz z paszportami medycznymi i alternatywnym zamknięciem w formie „stop and go”.
Odkryte zostaną nowe warianty, brazylijskie, południowoafrykańskie, indonezyjskie i japońskie, i będzie się argumentować, że te warianty z pewnością będą bardziej zaraźliwe i śmiercionośne niż oryginalny wirus. Spowoduje to przekonanie o konieczności utrzymania izolacji społecznej i odwieczne wezwania do szczepień, które będą wbijały się w ludzkie głowy, co będzie skutkować większymi zyskami Wielkiej Farmacji i całkowitym uzależnieniem społeczeństwa.

Jeśli stan wyjątkowy to za mało, elitarni globaliści mają kartę zapasową: konflikt z Rosją lub Chinami. Hipoteza skrajna, która jednak, przy ostatnich napięciach wokół Ukrainy, Tajwanu i Iranu, może wkrótce się urzeczywistnić.
Nastąpi wówczas nowa faza stanu wyjątkowego, przypominającego wojnę, która pozwoliłaby na mobilizację sił zbrojnych, zawieszenie praw i mobilności na długi czas, narzucenie stanu permanentnego oblężenia i kontynuację planu Wielkiego Resetu. Wojna zawsze była klasyczną metodą odwracania uwagi społeczeństwa, rekrutowania młodych ludzi, mobilizowania produkcji co przekłada się na duże zyski wojskowego kompleksu przemysłowego.

Możemy zatem przewidzieć różne fazy tego wielkiego projektu, ale jego zatrzymanie wydaje się prawie niemożliwe, chyba że nastąpi „Wielkie Przebudzenie”, jedyne, które mogłoby zneutralizować „Wielki Reset”
Luciano Lago

 
 

Tekst oryginalny https://www.controinformazione.info/il-sistema-procede-spedito-verso-il-grande-reset-poche-probabilita-di-fermarlo/
Tłumaczenie automatyczne. Wybór, redakcja i korekta J.R.

 

 
1356 odsłon  średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: pandemia, hucpa, Wielki Reset, NWO.
Re: System idzie na całość 
miarka, 2021.04.21 o 23:03
Zaczęli i nie wiedzą jak się wycofać z tej hucpy.
Straszą "ucieczką do przodu" Chcą własny świeżo wprowadzony zamordyzm zwalczać metodą "więcej zamordyzmu".
Owszem, takie rzeczy mogą funkcjonować, ale tylko jakiś czas.
Tu się przypomina film "Alternatywy 4" Barei.
Mocnego zwykle jego własna moc pokonuje, a szczegóły gubią.

Poza tym to, czego chcą globaliści jest bez sensu. - Bo to wszystko nie ludzie a "byty odczłowieczone", "bestie w ludzkiej skórze", kanalie, psychopaci.
Tacy owszem, wybili się, ale kosztem niszczenia innych.
Tacy nigdy nie staną się ludźmi moralnymi, a bez tego nie są w stanie zorganizować żadnej konstruktywnej, logicznej, spójnej przyszłości.
Ich światek doszedł już do kresu. Czas nie na nich a na ludzi moralnych.
Mają pieniądze, ale co z tego - człowieczeństwa za to nie kupią, miłości za to nie kupią, zaufania nie kupią.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: System idzie na całość 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.04.21 o 23:12
//Mocnego zwykle jego własna moc pokonuje, a szczegóły gubią.
//

Oj gubią! Coraz więcej ogniw tego łańcucha pęka.
Przeraża tylko jak wielu idiotów wyhodowali.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: System idzie na całość 
Anna PK., 2021.04.21 o 23:18
Ciekawym jest zjawisko takie, jak trudno jest dyskutować o pojedyńczych krajach i tamtejszych skutkach epidemii. Za kazdym razem jest jakieś warknięcie i dalej powrót do globalnych spiskow. A przecież własne podwórko jest ważniejsze, niż globalne zbawienie.
W zasadzie nikt nie pisze nic nowego, powtarzane są te same frazy, Bil Gates, Forum w Davows, spisek i czarna odchłań przyszłości.
A przecież Włochy to katolicki kraj, Autor powinien pokazać jakie tam są działania walki z epidemią i jak kraj walczy z niedoskonałością i grzechem globalnym.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: System idzie na całość 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.04.21 o 23:50
A jak mają walczyć skoro nawet (anty)papa Francesco przeszedł na stronę kowidowych globalistów?
Tam jest jeszcze gorzej niż u nas.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: System idzie na całość 
Anna PK., 2021.04.22 o 02:02
To co ten p. Lago pisze, to nic nowego. Wszyscy to piszą, widocznie jedni od drugich przepisują. O tym jak Gates depopuluje ludzkość to już przewałkowano wielokrotnie tam i z powrotem na NEonie.

Ja wiem, że tam, we Włoszech, jest gorzej niż gdzie indziej i dlatego szukam głosów, które są nastawione na zmianę tego co jest. Może ta sytuacja komuś przeszkadza i szuka rozwiązania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: System idzie na całość 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.04.22 o 23:34
Jest na końcu notki:
"chyba że nastąpi „Wielkie Przebudzenie”, jedyne, które mogłoby zneutralizować „Wielki Reset”.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Szczur z Nexty
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Szczur z Nexty
Alfax → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Bunt NoVax: opieraj się, odmawiaj, odrzucaj!
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
izraelskie zbrodnie przeciwko ludzkości
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Manifest
Alfax → Jarosław Ruszkiewicz
Wyszczepienie Izraela - ?
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → miarka
Re: Finis Poloniae AD 2021
miarka → interesariusz
Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Testament polityczny Hitlera
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Czy Biden popycha Rosję w objęcia Chin?
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: 4 maja przejdzie do historii
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: F-35 czyli amerykański "jedwabny szlak"
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
więcej…