Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2021.03.28 10:50

„Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi

 
 

Korporacje, międzynarodowe banki inwestycyjne i ukrywający się za nimi superbogaci rozpoczęli w tym roku ostatni etap bezwzględnej wojny małej grupy z ogromną większością ludzkości.


 

Chociaż opłacają swoje marionetki w mediach, aby rozpowszechniać szczęśliwe opowieści o jakimś szczęśliwym rozwiązaniu tragicznej sytuacji w tej chwili, już wiedzą, że kostka została rzucona, że ​​są zaangażowani w strategię odwracania uwagi, rozsiewania podziałów, podważania racjonalnego myślenia oraz użycie kombinacji rażącego zastraszania z jawnym przekupstwem, aby powoli i systematycznie obezwładniać i zredukować do niewolnictwa 99,98% populacji Ziemi.

Wiedzą już, zgodnie z obliczeniami swoich superkomputerów, co się stanie, jeśli ten plan im się nie powiedzie. Wiedzą również, że katastrofalne zmiany klimatyczne i utrata bioróżnorodności uniemożliwi im długotrwałą monopolizację bogactwa i zasobów.
Nie mają dosłownie żadnych ograniczeń co do tego, jak daleko się posunąć.

Narzędziami, których używają do prowadzenia tej wojny przeciwko obywatelom Ziemi, są technologie, kampanie propagandowe i dezinformacyjne , groźby wobec osób wykazujących się zdolnościami przywódczymi i masowe łapówki dla przywódców, którzy mogą być opisywani w mediach, aby reprezentować konserwatystów i postępujące przyczyny.

W ramach tej strategii wykorzystują również dogłębną wiedzę o pewnych kluczowych słabościach mózgu i potencjał wykorzystania ludzkiej skłonności do ustalania prawdy w oparciu o niejasne poczucie nastroju stada, a nie o logikę. Oznacza to, że inwestują miliardy, aby systematycznie wywierać presję społeczną, która zmusza obywateli do przestrzegania bezsensownych nakazów dotyczących masek lub szczepionek, które są wypuszczane z różnych platform w celu nakłonienia ludności do poddania się kontroli.

Bez takiej strategii superbogaci nie byliby w stanie przejąć kontroli nad całą Ziemią.

Korporacje, a także CIA i Departament Obrony (organizacje rządowe wykorzystywane do ukrywania prawdziwych podmiotów żądających takich badań) przeprowadziły szeroko zakrojone badania, w jaki sposób można manipulować ludźmi bez ich wiedzy i zmuszać przez niezauważalną perswazję do przyzwolenia, a nawet pomocy w pozbawianiu ich praw obywatelskich bez świadomości tego cichego i niewidzialnego przejęcia.

Takie operacje były podejmowane już wcześniej, ale nigdy na taką, globalną, skalę. Nowe osiągnięcia w super-obliczeniach oraz globalna integracja i deregulacja finansów sprawiły, że taki plan generalny stał się możliwy po raz pierwszy.

Ostatnie wydarzenia najlepiej postrzegać jako ostateczne przyspieszenie procesu, w którym korporacje skorumpowały i zastraszyły wszystkie autorytety w rządach oraz naukowców, aby podążali za procesem prywatyzacji, komercjalizacji i automatyzacji, który teraz oznacza, że ​​niewielka garstka ludzi może kontrolować każdy aspekt ludzkiego działania w sensie absolutnym, podczas gdy ogromna większość obywateli nie jest w stanie nawet uświadomić sobie tego, co się dzieje. Nie osiągnęliśmy jeszcze tego stanu, ale Elon Musk, Bill Gates i inni uważają, na podstawie obliczeń superkomputerów, że jest to teraz możliwe.

Superbogaci zainwestowali również mądrze w stworzenie wachlarza pozorowanych aktywistów, czyli bezzębnych organizacji pozarządowych „czuj się dobrze, nic nie rób”.
Te „ruchy” mogą pojawiać się w mediach kontrolowanych przez korporacje i udają, że odpowiadają na władzę korporacji, ale celowo zniechęcają obywateli do organizowania się (proszą tylko o darowizny lub udział w protestach, ale wyraźnie nie upoważniają ludzi do tworzenia własnych grup lub osiągnięcia niezależności finansowej i ideologicznej).
Takie organizacje pozarządowe milczą na temat masowej manipulacji mediami i polityką przez światowe finanse - chociaż jest to główna przyczyna problemów politycznych, z którymi się borykamy.
Jeśli będziemy podążać obecną trajektorią, w ciągu najbliższych kilku lat nie będzie ani jednej części naszego życia, która nie byłaby całkowicie kontrolowana przez międzynarodową korporację.

Nie mamy tyle czasu na działanie.

Nacisk na obowiązkowe „szczepionki” na COVID-19 w obliczu przytłaczających dowodów naukowych przeciwko nim nie jest kwestią błędnej nauki ani złej polityki. Jest to raczej proces przygotowania urzędników państwowych, lekarzy, dziennikarzy i innych osób z mediów do wykonywania poleceń z góry, które nie mają racjonalnych podstaw.

Po tym „procesie zmiękczania”, który jest starannie skalibrowany na podstawie tajnych programów tortur CIA, zaprojektowanych w celu przetestowania słabości ludzkiej psychiki, można wprowadzić bardziej surową i brutalną formę tyranii.
Nakaz noszenia maski był pierwszym krokiem w realizacji tej formy masowej wojny psychologicznej. Używając terminu technicznego, jest to powolny „gwałt na umyśle”.

Ogromna restrukturyzacja zarządzania i gospodarki opisana przez Światowe Forum Ekonomiczne jako „Wielki Reset” nie jest tajemnicą i każdy, kto poświęci czas na przeczytanie tej książki i powiązanych dokumentów, może dowiedzieć się o około 70% ich planów.
Obywatel będzie przekonany, że działa w dobrze funkcjonującym kraju i że istnieje pewien proces, w ramach którego politycy na szczycie podejmują działania w jego imieniu. Ale superbogaci nie dbają o państwa narodowe i ich populacje i używają polityków do odwracania uwagi od siebie. Za każdym razem, gdy polityk upada, ma to na celu odwrócenie uwagi od bogatych drapieżników. Każdy atak na mniejszości to sztuczka mająca na celu uzależnienie od rasy i różnorodności oraz odwrócenie uwagi od koncentracji bogactwa.

Coraz bardziej podlegamy kaprysom niewytłumaczalnych potęg światowych, które celowo czynią nas biernymi, podatnymi na perswazję, a zatem niezdolnymi do oporu, przez media kontrolowane przez te siły.

Superbogaci opierają się na dwóch podejściach do psychologicznej manipulacji, które sięgają lat trzydziestych i wcześniej, ale zostały udoskonalone przez ostatnie badania.

Pierwsza technika polega na wykorzystaniu traumatycznych wydarzeń, o których donosi się w mediach w sposób sensacyjny i nienaukowy, aby wywołać głęboki szok, dezorientację i dezorientację w całej populacji. Uraz psychiczny związany z takimi wydarzeniami, czy to incydentem z 9.11, czy przesadzonym kryzysem COVID-19 czy „powstaniem zbrojnym” na Kapitolu, jest wykorzystywany do wywoływania bierności i podatności na głębokie zmiany instytucjonalne, które w innym przypadku byłyby niemożliwe.
Naomi Klein opisuje to podejście jako „doktrynę szoku” i chociaż waha się przed zagłębianiem się w to, w jakim stopniu stało się ono polityką krajową, dokładnie śledzi to podejście do programów tortur zaprojektowanych w celu sprawdzenia granic ludzkiej psychiki.

Taka trauma wpływa na reaktywną i emocjonalną część ludzkiego mózgu zwaną ciałem migdałowatym, wywołując w psychice reakcję „walcz lub uciekaj”, która zastępuje racjonalną, integracyjną reakcję na zdarzenia zewnętrzne, które byłyby przeprowadzane przez korę przedczołową w normalnych warunkach.

Ponieważ my, jako jednostki i jako populacje, nie jesteśmy świadomi tego, w jaki sposób ciało migdałowate przejęło decyzje dotyczące kory przedczołowej z powodu tych sztucznie zaprojektowanych wstrząsów, nie jesteśmy w stanie zorganizować ani nawet wyobrazić sobie odpowiedzi na rzeczywiste zagrożenie. Zamiast tego skupiamy się na spreparowanych zagrożeniach, jakie oferują nam komercyjne media, jak islamski terroryzm w przypadku 9.11 lub rozprzestrzenianie się niebezpiecznego wirusa w przypadku operacji COVID-19.

Druga strategia polega na wywołaniu stanu hipnozy w mózgu jednostki i całej populacji poprzez ciągłe powtarzanie pewnych tematów i obrazów poprzez reklamy, obrazy i motywy artykułowane w filmach, programach telewizyjnych, reportażach, a nawet w pakowaniu produktów.

Stymulacja zmienia się między celowo nudnymi i rozpraszającymi obrazami i bezpośrednimi odwołaniami do ośrodków przyjemności w mózgu, takich jak pragnienie jedzenia, podniecenia seksualnego lub przyjemnych doznań.

Reklamy promujące przyjemność z jedzenia i zachęcające do niskiego poziomu pobudzenia seksualnego mają na celu nie tylko, a nawet przede wszystkim, sprzedaż produktów. Mają one na celu wywołanie stanu bierności w populacji.

CIA wyjaśnia proces,
Hipnoza jest w zasadzie techniką, która umożliwia uzyskanie bezpośredniego dostępu do kory czuciowo-ruchowej i ośrodków przyjemności oraz do dolnych części mózgowych (emocjonalnych) prawej strony mózgu po skutecznym wyłączeniu funkcji przesiewowej bodźców lewej półkuli mózgu . Prawa półkula, która działa jako niekrytyczny, holistyczny, niewerbalny i zorientowany na wzorce składnik mózgu, wydaje się akceptować to, co przekazuje jej lewa półkula bez wątpienia. W konsekwencji, jeśli lewą półkulę można rozproszyć albo przez nudę, albo przez redukcję do stanu usypiającego, półsennego, zewnętrzne bodźce, w tym sugestie hipnotyczne, mogą przejść bez przeszkód do prawej półkuli, gdzie są akceptowane i bezpośrednio poddawane działaniu ”.
(Dokument FOIA „Analysis and Assessment of Gateway Process” 9 czerwca 1983 (US Army Intelligence and Security Command) CIA-RDP96-00788R001700210016-5

Skala tego eksperymentu w masowej hipnozie, mającej na celu uczynienie obywateli całego świata biernymi i niezdolnymi do oparcia się perswazji autorytetów, jest bezprecedensowa. Proces ten przebiega powoli, przez miesiące i lata, zgodnie ze złożonymi algorytmami, które są utrzymywane w tajemnicy.
W tym procesie niezwykle ważne jest, aby jednostki były odizolowane od siebie, niezdolne do komunikowania się, chyba że za pośrednictwem mediów kontrolowanych przez międzynarodowe korporacje, i aby oferowano im jedynie nieskuteczne i powierzchowne organizacje, aby przyłączyły się do organizacji, w których nie będą w stanie uczestniczyć w podejmowaniu decyzji i procesu podejmowania lub dokonywania zmian. Kwarantanna, blokady, dystans społeczny i promocja narcystycznej kultury konsumpcji mają kluczowe znaczenie dla tego procesu.

W rezultacie obywatele Stanów Zjednoczonych i całego świata są redukowani do pozycji konsumentów produktów dostarczanych przez międzynarodowe korporacje, które nawet nie mogą sobie wyobrazić, jak świat został radykalnie przekształcony w tym wielkim zresetowaniu.
Stają się bierni i nie reagują, tak że superbogaci mogą szybko przejąć pełną kontrolę nad systemami rządzącymi krajami, za pomocą których określane są pieniądze i finanse, mediami, przez które rozpowszechniane są informacje, uniwersytetami i instytutami badawczymi, przez które przedstawiono autorytatywne perspektywy poparte nauką, farmy i systemy dystrybucji, przez które dostarczana jest żywność, zbiorniki wodne i systemy, przez które dostarczana jest woda, oraz wszystkie inne aspekty ludzkiej egzystencji.

Kiedy obudzimy się z tego koszmarnego snu, jeśli kiedykolwiek to zrobimy, odkryjemy, że każdy aspekt naszego życia jest kontrolowany przez niewytłumaczalne moce, których nie możemy zrozumieć, których nie możemy kwestionować i które będą powoli i systematycznie zwiększać środki, za pomocą których ludzie stają się niewolnikami i, jeśli to konieczne, są niszczeni.

Emanuel Pastreich

[Emanuel Pastreich był prezesem Asia Institute, think tanku z biurami w Waszyngtonie, Seulu, Tokio i Hanoi. Pastreich pełni również funkcję dyrektora generalnego Institute for Future Urban Environments. Pastreich był niezależnym kandydatem na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych w lutym 2020 roku]

 
 

Żródło oryginalne
https://www.globalresearch.ca/the-corona-crisis-and-the-war-of-the-super-rich-against-the-earths-citizens/5741000
Tłumaczenie automatyczne. Wybór, redakcja i korekta J.R.

 

 
876 odsłon   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: pandemia, hucpa, tyrania, NWO.
wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
interesariusz, 2021.03.28 o 14:30
Mój drogi podawco,

superbogacze przede wszystkim wykorzystują naszą AMORALNOŚĆ,
a zaraz potem naszą pożądliwość.

Skoro jesteśmy ułomni, to na ludzi się nie nadajemy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
Jarosław Ruszkiewicz, 2021.03.28 o 14:47
Mów za siebie :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi   
Jasiek, 2021.03.28 o 18:27
Popieram
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi   
Jasiek, 2021.03.28 o 18:26
"superbogacze przede wszystkim wykorzystują naszą AMORALNOŚĆ,
a zaraz potem naszą pożądliwość."

Czy pożądałeś maseczki? ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
miarka, 2021.03.28 o 20:44
Nie amoralność, a nieprawość. Amoralni to są przede wszystkim bogacze. To oni nie mają szacunku do życia, a nadto to oni propagują wszelką nieprawość, w tym zwłaszcza wynaturzenia i tolerancję dla grzeszności.
I to oni jako zdeklarowani amooralni i nie wspierający ludzkich, naturalnych wspólnot i człowieczeństwa dojrzałego nie nadają się "na ludzi".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
interesariusz, 2021.03.28 o 23:27
Znowu wciskasz mi inne znaczenie słów amoralność i nieprawość,

nie zamierzam się spierać,

zauważam tylko, iż ludzie się nawet na mrówki albo pszczółki nie nadają, a co dopiero mówić o społeczeństwie homo sapiens.

Nikt tu nie sapiensi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
miarka, 2021.03.28 o 23:58
"Znowu wciskasz mi inne znaczenie słów amoralność i nieprawość,..."

Inne jak jakie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
interesariusz, 2021.03.29 o 10:25
niż to, do którego jestem przyzwyczajony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
Anna PK., 2021.03.28 o 20:48
To nie jest żadna nowość, superbagaci zawsze mieli władzę nad biednymi.

"W rezultacie obywatele Stanów Zjednoczonych i całego świata są redukowani do pozycji konsumentów produktów dostarczanych przez międzynarodowe korporacje, które nawet nie mogą sobie wyobrazić, jak świat został radykalnie przekształcony w tym wielkim zresetowaniu."

To chyba nie jest jeszcze takie krzywdzące, kiedy jest co konsumować?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
miarka, 2021.03.28 o 20:45
Notka ciekawa, warto poczytać. Autor zaczął obiecująco, ale skończył na straszeniu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
Anna PK., 2021.03.28 o 20:52
//Kiedy obudzimy się z tego koszmarnego snu, jeśli kiedykolwiek to zrobimy, odkryjemy, że każdy aspekt naszego życia jest kontrolowany przez niewytłumaczalne moce, których nie możemy zrozumieć, których nie możemy kwestionować i które będą powoli i systematycznie zwiększać środki, za pomocą których ludzie stają się niewolnikami i, jeśli to konieczne, są niszczeni.//

A te niewidzialne moce same się pojawią? Przecież ktoś je buduje. Wszędzie są ludzie i tylko ludzie tworzą wszystko, jak dotąd roboty nie opanowały niczego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
miarka, 2021.03.30 o 21:50
Pani oszukuje. Nie starczy się człowiekiem urodzić, trzeba jeszcze nim być.

- A Pani każdemu przypisuje atrybut człowieka, Nie rozróżnia ludzi zwierząt i bestii, ani ludzi od pasożytów i drapieżników. A są jeszcze kanalie. - Są zdrajcy człowieczeństwa.

Atrybut człowieczeństwa przysługuje człowiekowi w jego ludzkiej naturze, swoje decyzje podejmującemu najpierw kierując się ludzkim systemem wartości, żyjącego w ludzkiej duchowości i zmierzającego do stanu człowieczeństwa dojrzałego, w szczególności w ludzkiej godności i szukającego pokoju ze wszystkimi pragnącymi pokoju i tak samo go rozumiejącymi.
Pani nie zauważa że nie wszyscy chcą być ludźmi.
Liczni wolą wzorować się na zwierzętach i stawać się bytami zezwierzęconymi, albo też zaczynają wobec ludzi pełnić rolę krwiożerczych bestii w ludzkiej skórze - zwłaszcza dziś ci od lockoutów, presji na branie udziału w eksperymentach genetycznych i noszenia maseczek.
Krwiożerstwo tych bestii tutaj wyraża się perspektywa wywłaszczenia z dorobku pokoleń ludzi - rodzin i narodów, ich dziedzictwa i dóbr wspólnych, i a na to jeszcze ludobójstwa/depopulacji ludzi administracyjnie ubezwłasnowolnionych, i to ma już rangę globalnego zamachu stanu, a więc jest to już atak watahą krwiożerczych bestii.

Ludzie ludziom by takiego losu nie zgotowali jak te bestie z Pani chwalonym liderem w tej kompanii.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
Anna PK., 2021.03.30 o 22:27
Wszyscy ludzie są ludźmi. Bywają jednostki z pewnym skrzywieniem psychicznym wynikającym z genetyki, czy wychowania, które powoduje, że mają problemy z naturalnym ludzkim funkcjonowaniem w społeczeństwie.

Agresja jaka istnieje między ludźmi jest objawem atawizmu i jest objawem walki o dominację i jest to udokumentowane darwinowską teorią ewolucji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
miarka, 2021.03.31 o 00:17
Co też Pani wypisuje? Niby gdzie ta ta "darwinowska teoria ewolucji jest udokumentowana?
Gdzie indziej pisze Pani że wyznaje chrześcijaństwo prawosławne. - To prawosławni wierzą w to "udokumentowanie"?

A co to ta "walka o dominację"? Ludzie nie są powołani do walki między sobą a o budowę zgody i jedności, wspólnot i do życia w pokoju.
Znowu teraz chce Pani równać psychopatów z normalnymi ludźmi?


"Wszyscy ludzie są ludźmi."

Nie.Nie są, a tylko ludźmi się rodzą. Człowieczeństwo jest ludziom dane, ale i zadane. Kto nie spełnia swojego zadania, rezygnuje ze swojego człowieczeństwa, a nawet staje się wrogiem normalnych ludzi.


" Bywają jednostki z pewnym skrzywieniem psychicznym wynikającym z genetyki, czy wychowania, które powoduje, że mają problemy z naturalnym ludzkim funkcjonowaniem w społeczeństwie".

Co Pani tutaj ściemnia? Za głupków nas Pani ma?

Tu nie chodzi o takich co mają problemy i potrzebują pomocy, tylko o psychopatów co chcą dominować nad ludźmi, traktować ich jak zwierzęta hodowlane, narzucać im odgórne prawa i rządy własnej tyranii, oraz ich niszczyć żeby zajmować ich miejsce, o krwiopijców, którzy chcą się tuczyć na normalnych ludziach i jeszcze twierdzić że to im się należy.
Chodzi o dzikie bestie w ludzkiej skórze które należy trzymać w klatkach i nie zbliżać się do nich, bo najważniejsze wobec nich to nie dać sobie ani nikomu normalnemu szkodzić.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
Anna PK., 2021.03.31 o 01:04
//Co Pani tutaj ściemnia? Za głupków nas Pani ma?/

A ilu Was tam jest? Nie sciemniam, tylko wyrażam własne zdanie. I po co te nerwy? Jako taki ludzki i pobożny człowiek, powinien Pan prezentować ideał człowieczy, a nie rzucać się jak ryba wyciągnięta z wody. Chce Pan zamykać w klatkach ludzi, to proszę to robić spokojnie. Nie wiem o co Panu chce ode mnie, ja Panu zamykać ludzi nie pomogę.
Dobranoc, życzę przyjemnych snów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
miarka, 2021.03.31 o 02:30
"Chce Pan zamykać w klatkach ludzi, to proszę to robić spokojnie. Nie wiem o co Panu chce ode mnie, ja Panu zamykać ludzi nie pomogę".

Nie. To Pani ma zwichrowane pojęcie człowieczeństwa jeśli mimo wszystko widzi w nich ludzi.
Nawet widzę tego przyczynę. - Pani nie raz dawała do zrozumienia, że jest pod przemożnym wpływem poprawności politycznej.
Przypominam że poprawność polityczna to ideologia wywodząca się z ideologii satanizmu.
Ludzie to dzieci Boże, a ci, których Pani broni, to dzieci diabła.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
Anna PK., 2021.03.31 o 04:02
Panie, odczep się ode mnie satanisto jeden. Pilnuj swojego nosa. Przestań mnie kusić masonie.

Moje wierzenia, to moja sprawa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
miarka, 2021.03.31 o 14:40
Za moim do Pani komentarzem na Neonie powtórzę: "A Pani to jak zwykle nawet nie próbuje zrozumieć tego co czyta".

To że ja wytykam satanizm i masoństwo pani pupilom nie czyni ze mnie satanisty ani masona. Jest odwrotnie - to odium spada i na Panią. [ Bo ich broni, bo nie chce uznać że istnieją granice człowieczeństwa.
Pani nademocjonalna, odbierająca rozum reakcja na moje: ""Co Pani tutaj ściemnia? Za głupków nas Pani ma?
Tu nie chodzi o takich co mają problemy i potrzebują pomocy, tylko o psychopatów co chcą dominować nad ludźmi, traktować ich jak zwierzęta hodowlane, narzucać im odgórne prawa i rządy własnej tyranii, oraz ich niszczyć żeby zajmować ich miejsce, o krwiopijców, którzy chcą się tuczyć na normalnych ludziach i jeszcze twierdzić że to im się należy.
Chodzi o dzikie bestie w ludzkiej skórze które należy trzymać w klatkach i nie zbliżać się do nich, bo najważniejsze wobec nich to nie dać sobie ani nikomu normalnemu szkodzić. Bywają jednostki z pewnym skrzywieniem psychicznym wynikającym z genetyki, czy wychowania, które powoduje, że mają problemy z naturalnym ludzkim funkcjonowaniem w społeczeństwie".
Po pani:
"" Bywają jednostki z pewnym skrzywieniem psychicznym wynikającym z genetyki, czy wychowania, które powoduje, że mają problemy z naturalnym ludzkim funkcjonowaniem w społeczeństwie""wskazuje że to i pani problem.

Ja przedstawiłem sprawę logicznie i jasno, a Pani? - Pani swoje zwichrowania próbuje przerzucić na mnie?
Pani myśli że ja piszę dla dziecinnych przezbytek? - Przedszkole tu Pani robi?

Pani musi się pilnie leczyć, bo jest coś zbrodniczego w tym co Pani tu sygnalizuje! Swoje frustracje przerzucić na adwersarza? Zbrodnicza pycha, niezdolność do uznania się przegranym w dyskusji, zatwardziałość w złu? - Zabić adwersarza to i problem zginie?
- Satanisto? Masonie? - Bez cienia racji?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
Anna PK., 2021.03.31 o 15:42
Bóg nie tworzy złych ludzi, tylko dobrych. Ja nie znam złych ludzi i w moim otoczeniu takich nie ma.
Ja nie muszę się leczyć, bo mnie nic nie boli, nic nie dokucza, a unikam tylko tych co tworzą na siłę problemy i są pełni złości, chcą zamykać ludzi w klatkach.

U mnie prawie Wielkanoc, dzień radości i serdeczności. Jest też prawie wiosna więc wszystko odżywa i się raduje.
Życzę też Panu aby Pan pozbył z tej ponurej ciemnej siły, tej złości, która Pana opanowała i spojrzał na świat z radością. Świat jest pełen życia i światła.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: „Kryzys koronowy” i wojna superbogaczy z obywatelami Ziemi 
miarka, 2021.03.31 o 16:48
"Bóg nie tworzy złych ludzi, tylko dobrych. Ja nie znam złych ludzi i w moim otoczeniu takich nie ma".

Nie mówimy o ludziach złych, tylko o niemoralnych, czyli zdrajcach, skorumpowanych, ludobójcach, kłamcach, manipulatorach, korporacjonistach (niemoralnych z definicji bo nastawionych pierwszoplanowo na zysk własny czy swojej grupy choć kosztem krzywdy innych, czy nawet zbrodni na innych), gwałcicielach-przemocowcach, czy wymusicielach-terrorystach, zwłaszcza państwowych, o satanistach poprawnopolitycznych i prawniczych o tyranach, odgórnie narzucających ludziom swoje destrukcyjne dla nich prawa czy swoja destrukcyjna dla tego co dla nich życiowo istotne, zwłaszcza dla ich rodzin i narodów oraz przyszłości rodzaju ludzkiego i człowieczeństwa dojrzałego.

A tych to Pani zna, bo nawet ich usprawiedliwia i pochwala.
A oni nie muszą być źli, przynajmniej nie w stopniu powszechnie zauważalnym - starczy że są niemoralni. Szatan też nie jest zły - on jest niemoralny, a właśnie niemoralność jest podstawą do równania zła z dobrem, a wiec i propaguje zło.


"Ja nie muszę się leczyć, bo mnie nic nie boli, nic nie dokucza.."

To są właśnie objawy tej choroby którą wskazuję.


"unikam tylko tych co tworzą na siłę problemy i są pełni złości, chcą zamykać ludzi w klatkach".

Jeżeli to ma być wskazanie na mnie, to nic Pani nie zrozumiała. Ja nie ludzi chcę zamykać w klatkach, a dzikie, krwiożercze, zbrodnicze bestie.


"Życzę też Panu aby Pan pozbył z tej ponurej ciemnej siły, tej złości, która Pana opanowała i spojrzał na świat z radością. Świat jest pełen życia i światła'.

Żeby było życie i światło, najpierw musi być świadomość prawdy jedynej. Dopiero wtedy przychodzi zrozumienie i rozróżnienie tego co służy życiu i radości lub krótkotrwałemu użyciu i przyjemności.
Radość to owoc ducha świętego, znak dobrego korzystania z jego darów w swoich pracach i walkach.
A złości niech Pani nie potępia - bez niej nawet Jezus by nie porozwalał stołów bankierom w świątyni, a ich samych nie przegonił.
Teraz to nasze dzieło.

Jedno mnie tylko tu cieszy - że Pani zrozumiała że religia to nie sprawa osobista. Oby tak dalej (tylko bez przerzucania swoich zwichrowań na kogoś innego, bez zakłamania i pychy, inaczej mówiąc faryzeizmu).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Wyszczepienie Izraela - ?
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → miarka
Re: Finis Poloniae AD 2021
miarka → interesariusz
Finis Poloniae AD 2021
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Testament polityczny Hitlera
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Czy Biden popycha Rosję w objęcia Chin?
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: 4 maja przejdzie do historii
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: F-35 czyli amerykański "jedwabny szlak"
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Klęska "Narodowego Programu Wyszczepienia"
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: System idzie na całość
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: System idzie na całość
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…