Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2020.04.26 10:38

USA - bastion bolszewizmu

 
 
Tytuł może niezorientowanych bulwersować. No jak to? "Największa demokracja w galaktyce" państwem bolszewickim? Otóż tak właśnie jest. Zmieniły się metody ale nie cele.
 

Pomysły rewolucyjne Lejby Dawidowicza Bronsztejna - Trockiego, zawodowego rewolucjonisty, znalazły naśladowców w rzekomo demokratycznych USA. Jest to bodajże najbardziej wpływowa grupa, zwana dla niepoznaki "neokonserwatystami", która praktycznie definiuje politykę zagraniczną USA. Idea "permanentnej rewolucji", ktorej twórcą i realizatorem był Trocki nazwana została teraz globalizmem i przywódczą rolą Stanów w świecie. Trocki uważał, że tylko "permanentna rewolucja co ogarnie cały świat" przyniesie szczęście ludzkości, podobnie uważają neokoni, używają jedynie innej terminologi. 

Trocki zaczął już nawet realizować te śmiałe projekty, wojna 1920 r. miała być początkiem eksportu rewolucji, której ogniska były już w Niemczech czy na Węgrzech. Na szczęście zdecydowany i bohaterski opór Polaków sprawil, że cała awantura zakończyła się na linii Wisły. Sam Lejba Trocki też skończył marnie, wypędzony przez Stalina, który jednak nie był tak pazerny, został ubity w Meksyku z rozkazu tegoż samego Stalina. Sam Trocki zniknął ale jego idee przeżyły i znalazły gorliwych naśladowców właśnie w USA. W.Kristol, P.Wolfowitz czy R.Kagan to tylko niektóre postaci, które teraz mieszają w tym diabelskim kotle.

Skąd tak ogromne wpływy tej stosunkowo małej grupy? Powodów jest kilka ale najważniejsze to fakt, że neokoni to bardzo ważny element światowego syjonizmu, który dąży do władzy nad światem, taka odmiana "permanentnej rewolucji" zwanej kiedyś bolszewizmem. Przez ZSRR się nie udało więc płomień rewolucji poniosły dalej USA. 

Bolszewizm, nie mylić z komunizmem, nie walczył bynajmniej o szczęście jednostki tylko o szczęście, bogactwo i władzę jednostek. Klasa robotnicza miała być jedynie środkiem do osiągnięcia celu. W oryginalnym zamyśle nieograniczoną władzę nad bydełkiem pracującym mieli mieć komisarze i komitety, teraz tę rolę spełnia oligarchia finansowa i zależne od nich korporacje. Czyli nihil nove sub sole. 

"Pandemia", która została zadekretowana na całym świecie to następny krok w stronę nowego, bolszewickiego porządku. Obnażyła przy okazji jak liberalny model gospodarki dba o ludzi. Najbardziej spektakularną porażkę państwa widać właśnie w USA, podczas gdy Rosja i Chiny, które neoliberalna propaganda każe kojarzyć z komunizmem i bolszewizmem radzą sobie o wiele lepiej.

Bolszewicy z USA nie chcą przyjąć do wiadomości, że ich projekt upadł. Obecny terror wprowadzony przez "medykow" (bo politycy stracili już wszelką wiarygodność) i podporządkowane media to chyba już ostatni zryw syjonistycznej hydry. Zniszczenie wszelkiej inicjatywy, likwidacja malych i średnich firm, likwidacja resztek klasy średniej i upodlenie reszty ludzkości jest celem tej syjonistycznej hucpy. Już nawet nie udają, masowe szczepienia, masowe szpiegowanie obywatela, niedorzeczne zakazy, to jest to co dla nas zaplanowali.

Ludzkość jest teraz na rozdrożu - albo oni albo my. W Polsce miłościwie nam panująca partia gorliwie wykonuje agendę nowych bolszewików. Czyż nie można nazwać ich po imieniu - bolszewicy?

 

 
618 odsłon   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: USA, bolszewizm, Trocki, neokoni.
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
niewierni
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Kowidowa rodzina
Jarosław Ruszkiewicz → Jasiek
Re: Kowidowa rodzina
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Kowidowa rodzina
Jarosław Ruszkiewicz → Jasiek
Re: Kowidowa rodzina
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: USA - zbrodnie przeciwko ludzkości
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: USA - zbrodnie przeciwko ludzkości
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
Jarosław Ruszkiewicz → Wican
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
Wican → Anna PK.
Re: Szarańcza o Nowym Imieniu
Leonardo da Vinci → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
Alfax → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
Anna PK. → miarka
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…