Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2019.09.27 14:37 15:36

Arabia Saudyjska walczy razem z nami

 

Przeciwko terroryzmowi irańskiemu, oczywiście

 

Ciekawy i miejscami wstrząsający tekst włoskiego dziennikarza i pisarza Maurizio Blondeta. Rzecz o najwiekszym sojuszniku naszego "wiecznego" sojusznika USA czyli Arabii Saudyjskiej.


 

W 2019 r. - który jeszcze się nie skończył - królestwo Arabii Saudyjskiej sprzymierzone z Zachodem i Syjonem straciło już 134 osoby. Nie tylko przez tradycyjne ścięcie sejmitar ale także przez ukrzyżowanie. Oczywiście egzekucje poprzedzały tortury. Sześciu zabitych było nieletnimi w momencie aresztowania.
Mówi o tym raport The Death Kara Project dla Rady Praw Człowieka ONZ w Genewie, dodając, że obecnie 24 osobom grozi bezpośrednio egzekucja.
Interesujące szczegóły: 58 ofiar stanowili cudzoziemcy: 21 Pakistańczyków, 15 Jemeńczyków, 5 Syryjczyków i 4 Egipcjan; dwóch Jordańczyków, dwóch Nigeryjczyków, jeden Somalijczyk i dwóch naleących do niezidentyfikowanych narodowości.
W dniu 22 kwietnia 37 osób zostało publicznie straconych w stolicy Ryadh, w Mekce i prowincji Qassim, gdzie mieszka mniejszość szyicka. W rzeczywistości 34 to szyici, winni wyznania wiary - wielkiej zbrodni w królestwie wahhabitów. Według Amnesty International jedenaście z nich zostało oskarżonych w procesie pokazowym o szpiegowanie na rzecz Iranu; kolejne 14 za udział w antyrządowych demonstracjach, niekiedy gwałtownych, na obszarach zamieszkałych przez szyitów w latach 2011–2012.
Jeśli winowajcą jest sunnita, po ścięciu przed rozradowanym tłumem, jego głowa zostaje osadzona na palu, pour invager le autres , jak by powiedziano we Francji. Nie jest jasne, czy jest on tym samym przestępcą, którego ciało, po ścięciu, zostało ukrzyżowane - dodatkowa kara za lekceważenie, która najwyraźniej dotyczy szczególnie poważnych przestępstw według petro wahabizmu, ale są to prawdopodobnie dwa odrębne przypadki.
Znane jest imię tego z głową na palu - Khaled bin Abdel Karim al-Tuwaijri, winny „przyjęcia ekstremistycznej ideologii terrorystycznej, utworzenia komórek terrorystycznych” i zniszczenia „pokoju i bezpieczeństwa społeczeństwa”
Jednym z tych ściętych był Abdulkareem al-Hawaj, który został aresztowany podczas udziału w antyrządowym proteście, gdy miał zaledwie 16 lat. 17 lat miał Mujtaba al-Sweikat student Western Michigan University w Stanach Zjednoczonych, dokąd właśnie miał zamiar lecieć, kiedy został aresztowany: jego wina, rozpowszechnianie informacji o antyrządowym proteście. Torturowano go klasycznym biciem trzcinką w podeszwy stóp, po czym przyznał się do swoich zbrodni i został przekazany katowi.

https://www.thesun.co.uk/news/8923983/saudi-arabia-beheads-mass-execution/

Nie warto nawet wspominać, że egzekucja nieletnich jest potępiona przez prawo międzynarodowe. Arabia Saudyjska - w końcu nie ma pisemnego kodeksu karnego (jest Koran więc po co więcej?) Walczy u naszego boku, amerykańskimi i francuskimi i brytyjskimi pociskami i samolotami oraz daje ważne wsparcie ISIS, przeciwko prawdziwemu i wyjątkowemu islamskiemu państwu terrorystycznemu, dotkniętemu coraz poważniejszymi sankcjami ze strony cywilizowanego Zachodu: Iranowi.
Znamy nazwiska dwóch bardzo młodych którym ścięto głowy , ponieważ należeli oni do ​​ważnych rodzin, mających powiązania za granicą. O cudzoziemcach, głównie biednych sługach, którzy wyemigrowali do pracy w Arabii, straconych w dużej liczbie, rzadko wiadomo cokolwiek: wiadomo tylko, że w 2018 r. 77% straconych to obcokrajowcy. W październiku nazwisko indonezyjskiej pokojówki, Tuti Tursilawati, stało się znane tylko dlatego, że jej rodzina zwróciła się do władz indonezyjskich; które za pomocą środków konsularnych odkryły, że kobieta została już zabita bez powiadomienia ambasady. Co więcej, wina nie była niewątpliwa: w 2011 r. zabiła swojego saudyjskiego pracodawcę w samoobronie gdy ten chciał ją zgwałcić.
Nie brakuje znanych alternatywnych kar. W 2015 r. 45-letnia pokojówka ze Sri Lanki, winna cudzołóstwa (wyszła za mąż nna Sri Lance) z innym singapurskim imigrantem, została stracona przez ukamieniwanie. Jego partner otrzymał 100 kijów za to samo przestępstwo.

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/woman-stoned-death-adultery-saudi-6912835

Na 1000 (tysiąc) rózg został skazany bloger winnemu temu, że prowadził krytycznego bloga o monarchii Raif Badhawi wraz z 10-letnim wyrokiem więzienia. Wiemy to tylko dlatego, że jego żona, która uciekła do Kanady w 2013 r. z dziećmi pary, opublikowała wideo na Twitterze.
https://www.thesun.co.uk/87277f9a-a23a-4f6f-90f4-c911b9e9eb51
https://www.thesun.co.uk/news/4365545/wife-of-jailed-saudi-blogger-raif-badawi-sentenced-to-1000-lashes-shares-horrific-video-of-him-during- chłosta-która-prawie-zabity-go /

W sieci są zdjęcia 5 ze ciał ściętymi głowami, które zostały zawieszone na poziomym słupie, uniesionym przez dwa dźwigi; każde z nich jest zapakowane w plastikowe torby. Wygląda na to, że byli Jemeńczykami. Pokaz odbył się przed uniwersytetem w Jizan, w celu zastraszania studentów, którzy zdawali egzaminy.

Dziwne, że nasi działacze na rzecz praw człowieka, których często obserwujemy, wychodzą na ulice przeciwko okropnej dyskryminacji, której doświadczają nasi rodacy sodomici, nigdy nie poświęcają choć bardzo małego protestu przeciwko łamaniu praw człowieka w Arabii Saudyjskiej. Nigdy ani jeden z dziennikarzy, którzy wylewali tyle łez w rzekomych szpitalach pediatrycznych w Aleppo, nad "zagazowanymi" przez Assada według "prawdziwych" zeznań Białych Hełmów, nigdy nie zajęknął się na temat pięciu wiszących na zdjęciu.
Nie zająkną się żadne media, które śledzą każdą demonstrację Navalnego w Moskwie, aby sfilmować "łamanie podstawowych swobód politycznych w Rosji", - nigdy nic o królestwie wahhabitów.

Być może dlatego, że w dzisiejszych czasach dowódcy ISIS pokonani w Syrii są wywożeni przez amerykańskie siły specjalne do północnych regionów Afganistanu, „aby zdestabilizować obszary graniczące z Federacją Niepodległych Państw”, jak potwierdził Siergiej Beseda, szef departamentu stosunków międzynarodowych Wspólnoty Niepodległych Państw, związany z Rosją? Talibowie potwierdzają przybycie. Wahhabizm po raz kolejny udowadnia, że ​​jest niezbędny do rozszerzenia demokracji, a zatem i cywilizacji. Jak ze świni, nic nie jest wyrzucane.

Ścinanie głów. UWAGA mocne obrazy. Odpowiedni jedynie dla dorosłych odbiorców o mocnych nerwach.

https://vk.com/video266270515_456239055

Źródło https://www.maurizioblondet.it/larabia-saudita-lotta-insieme-a-noi-contro-il-terrorismo-iraniano-naturalmente/

tł. JR

 

 
430 odsłon  średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: wahhabizm, Arabia Saudyjska.
Re: Arabia Saudyjska walczy razem z nami   
Ikulalibal, 2019.09.27 o 16:13
To się dzieje w Arabii Saudyjskiej.A co w panującej dynastii?
A w panującej dynastii Saudów dzieje się jeszcze gorzej.
Rodzina Saudów żyje wyłącznie dzięki temu że tamtejsze prawo nie stosuje wobec nich.Wszyscy powinni zawisnąć.Oczywiście prócz tych których należałoby ukamienować.
" Complete moral decay Al Saud family "

+eng.iran.ru
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Arabia Saudyjska walczy razem z nami 
Jarosław Ruszkiewicz, 2019.09.27 o 16:20
Między sobą też się wycinają.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: O chińskim despotyzmie
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: O chińskim despotyzmie
Jarosław Ruszkiewicz → miarka
Re: O chińskim despotyzmie
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Koniec "wyborczego" koszmaru
Jarosław Ruszkiewicz → MONACO
Re: Koniec "wyborczego" koszmaru
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Koniec "wyborczego" koszmaru
MONACO → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Koniec "wyborczego" koszmaru
Jarosław Ruszkiewicz → miarka
Re: Koniec "wyborczego" koszmaru
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?
Jasiek → Wican
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?
Jasiek → Wican
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?
Wican → Jasiek
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?
Wican → Jasiek
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Land IV Rzeszy czy Polin?
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…