Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2019.09.04 11:58

Zwi Migdal i Jeffrey Epstein

 
 

Bardzo ciekawy tekst żydowskiego dysydenta Gilada Atzmona stanowiący próbę analizy zjawiska wykorzystywania prostytucji przez środowiska żydowskie.


 

Historia Jeffreya Epsteina stracia już swój nimb tajemniczości od kiedy wielu kometatorów przekonało się, że istnieje poważna możliwość, że Epstein był związany kryminalnym syndykatem stowarzyszonym z jakąś izraelską organizacją syjonistyczną i/lub z jakąś zdegenerowaną agencją służb specjalnych. Whitney Web https://www.mintpressnews.com/mega-group-maxwells-mossad-spy-story-jeffrey-epstein-scandal/261172/ i inni napisali ciekawe artykuły o możliwych scenariuszach; ja jednak chciałbym zająć się tematem z perspektywy kulturalnej. Epstein nie był pierwszym, który wykorzystywał prostytucję żydowską. Jest to dobry moment, żeby przypomnieć Zwi Migdal, globalny, żydowski syndykat kryminalny, który działał wiek temu i który wprowadził na rynek prostytucji tysiące nieletnich dziewcząt i kobiet żydowskich.

Na początku lat 30 XX w. Argentyna była krajem bogatym. Przewyższała Kanadę i Australię pod wględem ludności, całkowitego dochodu oraz dochodu na głowę mieszkańca. W przededniu Pierwszej WŚ Argentyna była dziesiątym, najbogatszym państwem na świecie pod względem dochodu na głowę mieszkańca. W okresie prosperity większa część gospodarki, kulyury i polityki były kontrolowane przez kryminalne syndykaty, w szczególności przez żydowski aparat przestępczości zorganizowanej o nazwie „Zwi Migdal”.

W 2009 r. Międzynarodowa Żydowska Koalicja Przeciw Przemocy / Napaściom Seksualnym (JCACA) opublikowała obszerny artykuł o Zwi Migdal, zatytułowany Zrozumienie Towarzystwa Zwi Migdal, który zamierzam obszernie cytować.Zwi Migdal było stowarzyszeniem żydowskich gangsterów, którzy byli zaangażowani w „seksualne wykorzystywanie żydowskich kobiet i dzieci, które działały na całym świecie”. Zwi Migdal początkowo przybrał dość niewinnie brzmiące imię: „Warsaw Jewish Mutual Aid Society”. rzeczywiście brzmi prawie tak niewinnie, humanitarnie i dobroczynnie jak „Liga przeciw zniesławieniu”, „Żydzi przeciw rakowi piersi”, a nawet „Żydowski głos na rzecz pokoju”, ale Warszawskie Żydowskie Towarzystwo Wzajemnej Pomocy wcale nie było niewinne. Zmusiło tysiące kobiet i dziewcząt do zostania niewolnicami seksualnymi i zniszczyło ich życie.

7 maja 1906 r. (Autor z pewnością pomylił datę, w tym roku nie było jeszcze polskiego rządu. przyp.tł.) Żydowski syndykat musiał zmienić nazwę po tym, jak polski ambasador w Argentynie złożył oficjalną skargę do władz argentyńskich na użycie nazwy „Warszawa”. Najwyraźniej polski rząd nie chciał być powiązany z żydowskim syndykatem przestępczym. W związku z tym należałoby zapytać, ile czasu zajmie, zanim rząd amerykański i jego politycy zaczną nalegać, aby AIPAC upuścił swoje pierwsze „A” lub zanim The Neocon Project of New American Century zostanie zmuszony do usunięcia "Ameryki" z ich nazwy.

„Zwi Migdal" oznacza w języku jidysz „silną władzę”, a także honoruje Zvi Migdal, znanego jako Luis Migdal, jednego z założycieli organizacji przestępczej.”
Organizacja Zwi Migdal działała od lat 60. XIX w. Do 1939 r. W czasach świetności, po pierwszej wojnie światowej, miała czterystu członków w samej Argentynie. Jej roczny obrót wynosił pięćdziesiąt milionów dolarów na początku XX wieku.

W przeciwieństwie do Epsteina i Maxwella, którzy, jak się domniemywa, rekrutowali nieletnie kobiety, Zwi Migdal specjalizował się w handlu kobietami żydowskimi. „Większość żydowskich kobiet i dzieci została zabrana ze zubożałych sztetli (żydowskich miasteczek) i przewieziona do Buenos Aires”.

Niedawno ujawnione dokumenty związane ze sprawą Jeffreya Epsteina sugerują, że Epstein i Maxwell mieli zostać oskarżeni o handel dziećmi i nieletnich dziewcząt w celach seksualnych. Wydaje się, że żadna z tych spraw nie jest tak naprawdę nowa w świecie żydowskim: „Towarzystwo Zwi Migdal zwabiało przyzwoite dziewczyny i młode kobiety z Europy na wiele pomysłowych i podstępnych sposobów. Bardzo dobrze wychowany i elegancki mężczyzna pojawiał się w biednej wiosce żydowskiej w miejscach takich jak Polska czy Rosja. Reklamował swoje poszukiwania młodych kobiet do pracy w domach zamożnych Żydów w Argentynie, zamieszczając ogłoszenie w lokalnej synagodze. Obawiając się pogromów i często w rozpaczliwych sytuacjach ekonomicznych, ufni rodzice wysyłali swoje naiwne córki wraz z tymi mężczyznami, mając nadzieję, że dadzą im lepszą przyszłość ”.

Ostatnie zdanie przypomina relację Virginii Giuffre o jej spotkaniu z elegancką brytyjską towarzyszką Ghislaine Maxwell, która rzekomo zwabiała swoje ofiary, by „wyrwać” je z nędzy.

JCACA kontynuuje: „Dziewczęta w wieku od 13 do 16 lat pakowały małą torbę, żegnały się z rodzinami i wchodziły na pokład statków zmierzających do Argentyny, wierząc, że zmierzają ku lepszej przyszłości. Wkrótce jednak uczyły się gorzkiej prawdy. Ich okres szkolenia jako seksualnych niewolnic, który rozpoczął się na statku, był okrutny i brutalny. Młode dziewice były „łamane” - gwałcone, bite, głodzone i zamykane w klatkach. ”

Organizacja Zwi Migdal osiągnęła swoje apogeum w latach dwudziestych XX wieku, kiedy yo około 430 rufianos czyli alfonsów kontrolowało 2000 domów publicznych z tysiącami żydowskich kobiet i dziewcząt w samej Argentynie. „Największe burdele w Buenos Aires mieściły od 60 do 80 niewolnic seksualnych. W całej Argentynie istniały domy publiczne, ale większość z nich znajdowała się w stolicy, w dzielnicy żydowskiej, na ulicy Junin.
„Prostytutki, które nie usatysfakcjonowały swoich klientów, były bite, karane grzywną lub przenoszone do pracy w domach prowincji. Każda transakcja biznesowa była rejestrowana. Rufianos „urządzili targ niewolnic”, na którym nowo przybyłe dziewczyny paradowały nago przed handlarzami w miejscach takich jak Hotel Palestina czy Cafe Parisienne.

Można się zastanawiać, jak to wszystko pasuje do tradycji judaistycznej i prawa talmudycznego. „W jednym z domów publicznych”, donosi ACACA, „Pani, spostrzegawcza Żydówka, nie pozwoliła swoim kobietom pracować w piątki, ale sama uczyła ich sztuki kochania”.

Wielu komentatorów w sprawie Epsteina jest zdumionych niezdolnością amerykańskiego organów ścigania, systemu prawnego i agencji federalnych do zadośćuczynienia ofiarom Epsteina. To nic nowego. JCACA pisze o przestępczości Zwi Migdal: „Działania te przebiegały bez zakłóceń, ponieważ domy publiczne były odwiedzane przez urzędników państwowych, sędziów i dziennikarzy. Urzędnicy miejscy, politycy i policjanci byli opłaceni. Alfonsi wszędzie mieli potężne powiązania.

Społeczność żydowska nie spieszyła się z ocaleniem wykorzystywanych córek. „Prostytutki, które w większości były analfabetami, nędznymi i pogardzanymi przez żydowską tradycyjną społeczność , zjednoczyły się, aby stworzyć własne towarzystwa wzajemnej pomocy”. Jednak rzadko żydowscy aktywiści etniczni ujmowali się za wykorzystywanymi kobietami i dziewczętami. „Pewnej nocy Nahum Sorkin, znany działacz syjonistyczny, stanął przed teatrem i fizycznie powstrzymał rufianos (żydowskich alfonsów) przed wejściem. Następnie zostali wykluczeni z synagog, a na dodatek odmówiono im pochówku na cmentarzu żydowskim. ”

Dowiadujemy się, że zuchwałość rufianos ostatecznie doprowadziła do ich zniknięcia. „Stało się tak, gdy odmówili zrzeczenia się dochodów z pracy jednej kobiety, Rachel Lieberman z Łodzi, Polska. Ona, podobnie jak wiele innych, uległa pokusie wyjazdu do Buenos Aires w odpowiedzi na matrymonialną reklamę, ale została zabrana na Jonin Street, gdzie została zmuszona do prostytucji.
Po pięciu latach miała dość pieniędzy, aby zająć się handlem antykami, dawało jej to możliwość utrzymania siebie i swoich synów, ale rufianos uniemożliwili jej to. Nie chcieli, aby dawała przykład innym niewolnicom. Ale ta kobieta nie dała się złamać"

Tak jak w przypadku Virginii Giuffre, potrzebna była dzielna Rachel.
W desperacji Rachel Lieberman „skontaktowała się z superintendentem (wysoki urzędnik policji, przyp.tł) Julio Elsograyem. Słyszała jego imię wymienione na ulicy jako osoby, która nie bierze pieniędzy Zwi Migdal i faktycznie szukała sposobów na zniszczenie organizacji. Pewnego dnia wpadła do jego biura i szczegółowo opisała powiązania między różnymi alfonsami w zarządzaniu organizacją.
Jej zeznania doprowadziły do ​​szeroko zakrojonego śledztwa. Odkrycia dotarły do ​​doktora Rodrigueza Ocampo, sędziego, który również nie brał łapówek Zwi Migdal.
Długotrwały proces zakończył się we wrześniu 1930 r., Kiedy to zatrzymano 108 osób. „Samo istnienie organizacji Zwi Migdal bezpośrednio zagraża naszemu społeczeństwu” - napisał w swoim wyroku sędzia, wydając wyroki długoletniego więzienia.
Podobnie jak w przypadku Epsteina i jego przyjaciół-gangsterów, wszystko zmieniło się szybko i nie na korzyść sprawiedliwości, nie mówiąc już o zasadach etycznych. Gangsterzy Zwi Migdal byli przynajmniej tak dobrze powiązani z politykami, sędziami i prokuratorami jak Epstein. „Podczas pobytu w więzieniu alfonsi pociągnęli za stare sznurki, odwołali się od wyroku w styczniu 1931 r., wyżsi urzędnicy Ministerstwa Sprawiedliwości pzostawili tylko trzech skazanych w więzieniu, a resztę zwolnili”.

Tak jak w przypadku Julie Brown z Miami Herald i wielu z nas w alternatywnych mediach, którzy nie dopuścili do zamiecenia sprawy zbrodniarza i jego pedofilskiego kręgu pod dywan, argentyńskie media z lat 30. XX wieku nie zgodziły się przymknąć oka na bezkarność żydowskiego syndykatu.
Kiedy media poinformowały o wypuszczeniu gangsterów Zwi Migdal z więzienia, „społeczeństwo było bardzo zdenerwowane i naciskało na władze, by cofnęły decyzję o absolutorium. Następnie setki alfonsów deportowano do Urugwaju. „Z biegiem lat powoli wracali jeden po drugim, ale era wielkich domów publicznych dobiegła końca”.

JCACA podsumowuje sagę Zwi Migdal, stwierdzając, że żydowski syndykat kryminalny był „organizacją, która handlowała kobietami, podczas gdy jej członkowie nosili tefilin (żydowską odzież religijną) i zbudowali sobie synagogę”. Myślę, że to samo można powiedzieć o Epsteinie i jego otoczeniu. Mogą nie być religijni, nie muszą nosić Tefilin, ale są żydowskimi syjonistami, którzy przekazują datki na Izrael i głośno popierają zbrodniczą politykę Izraela.
JCACA głosi, że „historia Zwi Migdal to wstyd dla wszystkich porządnych Żydów. W grę wchodziło mnóstwo pieniędzy, skorumpowani politycy, brutalny seks, międzynarodowy handel kobietami, gwałt i oszustwa, wszystko lekko doprawione jidiszkeitem i bogobojnymi tradycjami. Wśród tych tradycji, zgodnie z żydowskimi przekonaniami wyrażonymi w Torze, jest stwierdzone, że posiadanie niewolników jest dozwolone, o ile nie są Żydami. Ale Zwi Migdal również zniewalał żydowskie dziewczęta, a wiele z nich, które prowadziły bordellos, były żydowskimi kobietami. ”

Przyznaję, że z wyjątkiem Benjamina Netanjahu, który potępił Ehuda Baraka za jego związki z Epsteinem z przyczyn politycznych i oportunistycznych, jeszcze nie widziałem, aby jedna organizacja żydowska wyraziła jakiekolwiek zakłopotanie w związku z Epsteinem i jego przemysłem seksualnym. Przeciwnie, prawnik Epsteina, Alan Dershowitz, ogłosił, że w rzeczywistości jest ofiarą ruchu #metoo. Od czasu do czasu nalega, aby Żydzi nigdy nie przepraszali za użycie swojej siły. Maxwell milczał. Wexner musi jeszcze przeprosić. Podobnie jak Dershowitz, przyjął pozę ofiary, ogłaszając, że Epstein „sprzeniewierzył” kilka szekli jego rodziny i żałuje, że jest związany z handlarzem seksem. JVP, który tak bardzo troszczy się o Palestyńczyków, musi być nieco mniej zaniepokojony trudem Guiffre'a. Zastanawiam się, czy fakt, że Zwi Migdal znęcał się nad żydowskimi kobietami i dziewczętami, spowodował żydowski dyskomfort? Wydaje mi się, że przynajmniej na razie wygląda na to, że Żydzi nie mają kulturowych ani psychologicznych środków, by dokonać głębokiej refleksji w sprawie Epsteina i jego otoczenia. Pozostaje tylko otwarte pytanie, czy FBI ma cojones do wykonania swojej pracy.

https://www.unz.com/gatzmon/jeffrey-zwi-epstein-migdal/

tł. J. Ruszkiewicz

 

 
1533 odsłony  średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Zwi Migdal, Jeffrey Epstein.
Re: Zwi Migdal i Jeffrey Epstein   
Ikulalibal, 2019.09.04 o 12:54
"Pamiątką" po niesławnej działalności organizacji dobroczynnej(początkowo zarejestrowani byli jako org.dobroczynna) Zwi Migdal,zostało nam upodobanie do tanga.Albowiem oszołamiająca kariera tego tańca związana jest ściśle z ówczesną penetracją Argentyny przez środowiska żydowskie.
Jeszcze w latach 30-stych XX w pamięć o tamtych wydarzeniach była tak silna, że każdy ,nawet minimalnie opóźniony powrót do domy młodej dziewczyny wywoływał panikę rodziców i opiekunów.
W 1938 r powstał film oparty na tych wydarzeniach.Film "Kobieta nad przepaścią" +pl.wikipedia.org jak wszystkie przedwojenne produkcje jest gówniany.Oczywiście udział czynnika żydowskiego jest całkowicie pominięty.

PS
ze dwa lata temu Pan Nikt lub Braun (niestety nie pamiętam który),obiecał że zrobi film dokumentalny na rzeczony temat.Ale jakoś na razie filmu nie ma.

+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zwi Migdal i Jeffrey Epstein   
Jasiek, 2019.09.04 o 23:39
"Pozostaje tylko otwarte pytanie, czy FBI ma cojones do wykonania swojej pracy."

Przypuszczam, że... wątpię.

5*

Pozdro!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zwi Migdal i Jeffrey Epstein 
Jarosław Ruszkiewicz, 2019.09.05 o 08:39
Ja też...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
Jarosław Ruszkiewicz → Wican
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
Wican → Anna PK.
Re: Szarańcza o Nowym Imieniu
Leonardo da Vinci → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
Alfax → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
Anna PK. → miarka
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
Jarosław Ruszkiewicz → miarka
Re: Ukraina rozpoczyna „ludobójstwo łupkowe”
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Wyłudzenia VAT a JUST Act 447
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Wyłudzenia VAT a JUST Act 447
Jarosław Ruszkiewicz → Jasiek
Re: Wyłudzenia VAT a JUST Act 447
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Wyłudzenia VAT a JUST Act 447
Jasiek → Jarosław Ruszkiewicz
więcej…