Jarosław RuszkiewiczTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Idee (tylko blog)2019.08.11 10:28

Relatywizm cierpienia według zwycięzców

 
 
Holokaust doszedł do skutku w kontekście „Generalplan Ost” (plan generalny dla wschodu), który zakładał ludobójstwo ponad 40 mln Słowian, tj. ok 80 % ludności Polski, Ukrainy i okupowanych terenów Rosji.
 
Niemcy chcieli część zgermanizować a z reszty uczynić niewolników przeznaczonych do najprostszych prac, głównie w rolnictwie. Edukacja miała być jedynie w najbardziej podstawowym zakresie.

Zabili ok. 6 mln obywateli polskich i ok. 20 mln Rosjan (lub precyzyjniej - obywateli CCCP).
Zlikwidowana została praktycznie większa część inteligencji polskiej. Ci, którym udało się przeżyć, zostali zlikwidowani przez żydobolszewię zainstalowaną w Polsce po 1944 r. przez Stalina.
200 000 polskich dzieci z cechami „aryjskimi” zostało wywiezionych do Rzeszy w celu germanizacji.
Ok. 4 500 000 Polaków i Rosjan wywiezionych zostało na przymusowe roboty.

Dlaczego Niemcy mieliby oszczędzić Żydów obecnych na okupowanych terenach? 
W nazistowskiej skali wartości Żydzi jako „Untermensch” byli postrzegani nawet niżej niż Słowianie.

Realne obiekcje, które zgłaszają rewizjoniści (nie mylić z negacjonistami) skierowane są głównie przeciwko wykorzystaniu Holokaustu do partykularnych celów politycznych syjonistów.
Takie postrzeganie Holokaustu jakie zostało nam narzucone od Procesu Norymberskiego ma oprócz tego bardzo wymierne skutki ekonomiczne.
Ocenia się, że tylko Niemcy w różnej formie wypłacili Państwu Izraela, które uzurpuje sobie prawo do reprezentowania wszystkich Żydów, sumę zbliżoną do 100 miliardów $. Ostatnim „prezentem” były trzy zbudowane w niemieckich stoczniach okręty podwodne, które uzbrojone w głowice jądrowe patrolują obecnie wody Zatoki Perskiej. 
Dla przypomnienia dodam, że Polska wspaniałomyślnie zrzekła się reparacji za zniszczenie ok. 40 % kraju...

Wszyscy ci krytycy mogliby uczynić jeszcze więcej naświetlając doskonałe stosunki syjonistów z nazistami, działalność Judenratów, policji żydowskiej oraz działania elit żydowskich w USA utrudniających ewakuację europejskich Żydów.

Ci, którzy umniejszają Zagładę dyskredytują samych siebie sprzyjając jednocześnie projektom NWO, którego jednym z założeń jest sprowokowanie starcia między Islamem a zachodnim syjonizmem.

Prześladowania nazistowskie były utrzymywane pod pewną kontrolą dopóki Hitler starał się utrzymać pokój z Anglią i Sowietami. Po inwazji 22 czerwca 1941 rozpoczęła się eskalacja działań wojennych prowadząca do ludobójstwa. W strefie działań wojennych przeciwko Związkowi Radzieckiemu Słowianie i Żydzi nie nadający się do pracy przeznaczeni zostali do eksterminacji.

Według Niemców wszyscy Żydzi reprezentowali sobą takie same niebezpieczeństwo jak bolszewicy. Żołnierzom wbijano do głów, że „ narodowy socjalizm i żydowski bolszewizm nie mogą koegzystować”, i że jest to „wojna na wyniszczenie”.

Druga Wojna Światowa była okresem nieporównywalnych barbarzyństw i czystek etnicznych. 
Rumuni zabili ok 250 000 Żydów, Chorwaci zabili ok. 350 000 Serbów. Armia Niemiecka straciła 
4 mln żołnierzy. Armia Czerwona ponad 9 mln. Wśród ofiar cywilnych było 1,8 mln w Niemczech, 11,5 mln w Rosji i 20 mln w Chinach.

Prawdziwym Holokaustem była więc sama wojna. Żydowski Holokaust był tylko jego częścią.
Niesprawiedliwość polega na tym, że usiłuje się ogniskować uwagę ludzkości wyłącznie na tragedii Żydów co jest ewidentnym rasizmem w imię anty-rasizmu. 
Według tej wizji tylko życie Żydów było ważne. 
Prawdziwym wyzwaniem jest sprawienie by uznano II WŚ za tragedię zbiorową dla całej ludzkości, zrozumieć dlaczego się wydarzyła i jak uniknąć następnej. Relatywizowanie śmierci ze względu na przynależność etniczną ofiar jest niedopuszczalne i urąga wszelkim uniwersalnym zasadom.

Lekcja płynąca z II WŚ tkwi w tym, że politycy zawsze potrafią pociągnąć na skraj przepaści i zmusić do skoku łatwowierne stado baranów jakim są społeczeństwa. Ogromną rolę odgrywają tutaj media, które służą za naganiaczy. A wszyscy są na służbie nieznanych ogółowi sił kontrolujących banki centralne i dążących do ustanowienia światowej dyktatury.

Żydowscy kredytodawcy z Amsterdamu sfinansowali Rewolucję Angielską Cromwella (1640-1649) a później sukcesję Wilhelma Orańskiego (1687). W ten sposób zdołali utworzyć Bank of England i wchodząc w koligacje z arystokracją angielską rozpoczęli nieprzerwany marsz w celu podporządkowania sobie świata. Jako środków użyli: imperializm brytyjski, oświecenie (kabalizm i masoneria), socjalizm, komunizm, neokonserwatyzm i syjonizm.
Wojna uznawana jest za „rewolucyjną” bo umożliwia im wprowadzanie Nowego Światowego Porządku. 
I z tego powodu są wojny.

Naziści widzieli wojnę w kategoriach ratunku rasy niemieckiej i zachodniej cywilizacji (do której najwyraźniej nas nie zaliczali) przed niebezpieczeństwem nowego porządku bolszewickiego.
Naziści – ludobójcy i poganie uważali się za obrońców cywilizacji. Z drugiej jednak strony klika bankierów kabalistów i masonów z Londynu faktycznie finansowała maszynę wojenną Hitlera. Chciała zniszczyć Niemcy i koncepcję rasy oraz nacjonalizmu, zbudować fundamenty państwa Izraela, zbrutalizować i zdemoralizować ludzkość i jeszcze na tym zarabiać. Wiele pieczeni przy jednym ogniu.

Wygląda na to, że Trzecia Wojna Światowa rozpocznie się od konfliktu między Izraelem a Iranem.
Może rozlać się w formie konfliktu nuklearnego między USA, Rosją i Chinami.
Niepotrzebne więc są nam teraz dyskusje o tym ilu Żydów zginęło 65 lat temu lecz musimy skoncentrować naszą uwagę na tym by nie dopuścić do wybuchu III WŚ i wprowadzenia NWO. 

 
206 odsłon   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: holokaust, , relatywizm.
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Czy Putin przedłuży Trumpowi pobyt w Białym [...]
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Poddaję się... :)))
Jarosław Ruszkiewicz → interesariusz
Re: Poddaję się... :)))
interesariusz → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Poddaję się... :)))
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: Poddaję się... :)))
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Poddaję się... :)))
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: Poddaję się... :)))
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Poddaję się... :)))
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: Poddaję się... :)))
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Poddaję się...
interesariusz → GPS
Re: Poddaję się...
Jarosław Ruszkiewicz → GPS
Re: Poddaję się...
GPS → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Poddaję się... ;))))
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
Re: Poddaję się... ;))))
Jarosław Ruszkiewicz → Anna PK.
więcej…